Mīlestības horoskops katrai Zodiaka zīmei 14. aprīlim

Vēzis. Šodien piedzīvosi dilemmu. Tev ir spēcīgas jūtas pret kādu cilvēku, bet tu klusē. Tu vēlies, lai sirdsāķītis tevi redz vienīgi varas un kontroles pozīcijā. Planētu izvietojums liks tev pašam sev uzdot jautājumu – kuru gan tu vēlies piemuļķot? Uzticēšanās pamatā ir ievainojamība, ņemt to vērā.

Lauva. Otrajai pusītei tu šķitīsi kaitinoši atturīgs un vēss. Tev ir iespēja veikt uzlabojumus esošajās, lolotajās attiecībās, tomēr, tev kaut kādā veidā ir izdevies sevi novietot aiz stikla sienas. Mīļotais cilvēks tevi redz, bet nevar pieskarties. Vai tiešām tev tik ilgi jāgaida, lai atzītos mīlestībā?

Jaunava. Tu bieži sapņo par ideālām brīvdienām. Par spīti tam, tu vienmēr esi aizņemts tik lielā mērā, ka ievēro pat romantiku tikai tad, kad esi tajā līdz ausīm iemērkts. Tieši šādā situācijā tu šodien atārdīsies, tu būsi emociju pāršalkts un prātosi, kas gan tikko notika. Neuztraucies, drīz vien notiekošajam tu pieiesi entuziastiskāk.

Svari. Vienalga, vai atrodies mājās vai darbā, šī diena ir ideāli piemērota, lai uzfrišinātu attiecības, kas vēlāk var kļūt ļoti kaislīgas. Uzaicini sirdsāķīti romantiskās vakariņās. Gaisā virmos optimistiska enerģija, tādēļ nekautrējies. Randiņam gaidāms maģijas piesitiens.

Skorpions. Šodien jutīsies labi, izskatīsies labi un būsi populārs! Planētu izvietojums atspoguļos tikai labāko tevī. Ja esi vientuļš un meklē romantisko partneri, tev uzreiz jāatzīst savi patiesie mērķi. Tu esi pārlieku saspringts, tev jāatvēsinās, lai neaizbiedētu nevienu prom.

Strēlnieks. Planētu izvietojums radīs vēlmi svinēt. Ja vēlies šajās sajūtās dalīties ar mīļoto cilvēku, dodieties uz kādu īpašu vietu. Ja vēlies baudīt romantisku noskaņu, iegūsi to vietās ar māksliniecisku piesitienu. Ieteicams izvēlēties mākslas galerijas vai kultūras izstādes apmeklējumu.

Mežāzis. Šodien ir ideāli piemērota diena, lai tiktos ar cilvēkiem. Ja meklē īpašas attiecības, tad laiks ir vēl piemērotāks. Pārliecinies, ka dodies ārpus mājas, lai dibinātu jaunas draudzības. Panākumu atslēga slēpjas sarunās. Nav jau tā, ka tev aptrūkstas sakāmā – šodien tu būsi vēl asprātīgāks un valdzinošāks kā parasti.

Ūdensvīrs. Šī diena ir kā radīta attiecībām. Planētu izvietojums darīs cilvēkus priecīgi noskaņotus, tas savukārt nodrošinās to, ka tu atrodies labu cilvēku kompānijā. Tu noteikti nevēlies visu pēcpusdienu pavadīt sēžot un malkojot kafiju. Kopā ar mīļoto dodies romantiskās vakariņās, jūs gaida bezgala jaukas sarunas.

Zivis. Draugi būs spiesti šodien prātot, kur gan tu esi pazudis. Tu esi intensīvi iesaistīts centienos pievērst kāda cilvēka uzmanību, kūstot zem viņa skatiena un drebot ar viņu runājot. Tavi draugi vēlas, kaut tu tajā visā neiesaistītos, jo tu neesi pats, pavadot lielāko daļu laika blenžot tālumā.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru