Mūku elpošanas paņēmieni ilgam mūžam


Fiziologi ir ievērojuši: gan tie, kuri piekopj sēdošu dzīvesveidu, gan tie, kuri nodarbojas ar fizkultūru, pieļauj vienu un to pašu kļūdu – nepareizi elpo.

Šķiet, kas var būt vēl vienkāršāk: ieelpo – un ķermeņa audi piesātinās ar skābekli; izelpo – un organisms atbrīvojas no ogļskābās gāzes… Taču parasti cilvēks elpo tikai ar plaušu augšējo daļu. Diemžēl arī tad, kad ievelk gaisu ar pilnu krūti, pārstrādājamā skābekļa daudzums nepalielinās. Ir divi veidi, kā uzlabot skābekļa piegādi organismam. Pirmais – likt plaušām strādāt ar maksimālu slodzi. Otrais – “iemācīt” organismam no ieelpotā gaisa paņemt iespējami vairāk skābekļa.

Apvienojot šos abus veidus, var sasniegt patiesi fantastiskus rezultātus: uzlabojas sirds-asinsvadu sistēmas un galvas smadzeņu darbība, palielinās imunitāte, izzūd problēmas ar kuņģi, izlīdzinās rievas… Citiem vārdiem sakot, cilvēks acīm redzami kļūst jaunāks. Un nav jau arī nekāds brīnums, jo organisms vairs nejutīs skābekļa badu.

Kā to pareizi darīt, lasi nākamajā lapā!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close