Nedēļas horoskops no 23. līdz 29. aprīlim – viss kļūs skaidrs!

Uzzini, kas šonedēļ gaidāms katras Zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs nedēļas notikumi, tad izlasi  horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šonedēļ ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

Auns Tu nevari būt patiess un atklāts pret citiem, ja neesi tāds pats pret sevi. Mēģini neuzkraut sev uz pleciem liekus darbus un pienākumus. Dari tik, cik esi spējīgs izdarīt! Lielākus darbus dari tikai tad, ja tie ir tavās interesēs.

Vērsis Karjeras sfērā šī solās būt veiksmīga nedēļa. Lieki darba pienākumiem uz taviem pleciem netiks uzgrūsti, tomēr tev jāatceras, ka, ja vēlies būt patiesi veiksmīgs, ir jādara pat tas, ko nevēlies.

Dvīņi Šonedēļ nevajadzētu ieslīgt depresīvās domās un izolēties no apkārtējiem, bet gan rīkoties pretēji – iesaistīties dažādās aktivitātēs un apmeklēt sabiedriskus pasākumus. Šādas lietas tevi ātri vien novedīs pie kaut kā negaidīta un pasakaina.

Vēzis Neskatoties uz to, ka iespējamas finansiālas problēmas, tu veiksmīgi ar visu spēsi tikt galā un pat uz sarežģītām situācijām skatīsies ar vēsu prātu. Morālo atbalstu vislabāk spēs sniegt mīļotais cilvēks un ģimene.

Lauva Būsi skarbs un bargs ne tikai pret apkārtējiem, bet gan arī pret sevi. Neesi tik paškritisks! Nebaidies citiem atklāt savas vājības – neviens taču nav ideāls! Ja tiksi pāri saviem principiem, tad uzlabosi attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem!

Jaunava Finansiālais stāvoklis solās manāmi uzlaboties – tu vai partneris tiksiet pie papildus ienākumiem. Dažas Jaunavas apsvērs domu par darba vietas maiņu, lai turpmāk saņemtu lielāku algu.

Svari Kāds tevi pamatīgi apskaudīs. Neļauj tam tevi ietekmēt! Atceries – tu nedzīvo, lai izpatiktu citiem! Meklē mieru un harmoniju dzīvē! Var gadīties, ka kādu pieķer melos – esi prātīgs un nerīkojies impulsīvi!

Skorpions Ir lietas, kas nav jāzina visai pasaulei, tāpēc svarīgu informāciju pagaidām paturi pie sevis, arī to, kas nav tieši saistīta ar tevi. Šīs nedēļas panākumu atslēga būs pēc iespējas mazāka runāšana un lielāka darīšana.

Strēlnieks Īpašas grūtības var sagādāt emociju savaldīšana. Negatīvās emocijas un enerģiju mēģini iztērēt, nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm. Nekādā gadījumā neizgāzt savas dusmas uz kādu, kurš ne pie kā nav vainīgs.

Mežāzis Būs labāk, ja par daudzām lietām, kas skar tavu privāto dzīvi, paklusēsi. Pastāv liels risks, ka kāds no tava dragu loka šo informāciju pados tālāk, un tas noteikti nav tas, ar ko gribi rēķināties.

Ūdensvīrs Tas, kas pagātnē ir šķitis neskaidrs un nesaprotams, beidzot nometīs savu noslēpumainības plīvuru un liks tev saprast lietu patieso būtību. Tiksi skaidrībā ne tikai pats ar sevi, bet arī ar apkārtējiem.

Zivis Veiksmīga nedēļa kā mīlestībā, tā arī finansēs, tomēr būs jāievēro mērs! Tu nevari izšķērdīgi tērēt naudu bezjēdzīgām lietām, tai pat laikā pārāk daudz laika veltīt attiecībām un aizmirst arī par darbu un karjeru.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru