Pieburšana un tās sekas – tas viss var izvērsties par īstu murgu!

Mūsdienās katra sieviete, tā vai citādi, zin, kas ir pieburšana. Protams, visbiežāk to izmanto sievietes, kuras cieš no neatbildētas mīlestības. Vai ir vērts izmantot pieburšanu tādās un līdzīgās situācijās? Tas jāizlemj tikai jums. Bet jums ir jāzina par šādas rīcības sekām.

Visās kultūrās pieburšana ir negatīva parādība, cilvēka iespēju tumšās puses izrādīšana. Visbiežāk slāvu kultūrā mīlestības pieburšana ir kaut kas, kas ir raksturīgs raganām (negatīvā šī vārda nozīmē) un tamlīdzīgiem nešķīsteņiem. Visos mītos pieburšana, tā vai citādi, ir saistīta ar noteiktu upuri (ne obligāti materiālu). Un tas nepavisam nav bez pamata.

Kāpēc pieburšanas sekas ir tik bīstamas?

Lai atbildētu uz šo jautājumu vispirms ir jātiek skaidrībā ar tā darbības mehānismu. Un tā, pieburšana – tā vienmēr ir svešas programmas ielaušanās objekta energoinformatīvajā laukā ar mērķi izraisīt tam noteiktas simpātijas pret cilvēku, kas ir pasūtījis vai taisa piebūrumu. Bet tik radikāla iejaukšanās, kas spēj šādā veidā izmainīt cilvēka uzvedību, vienmēr ir bīstama. Tā izjauc dabīgo cilvēka enerģētiskā ķermeņa harmoniju. Visizplatītākie blakusefekti cilvēkam, kuram tika veikts piebūrums: uzmācoša noguruma sajūta un depresija. Ļoti bieži mīlas piebūruma upuri nodzeras. Piebūrums it kā bloķē viņu garīgās brīvības gabalu. Viņi vienmēr jūt, ka kaut kas nav īsti kārtībā, bet nevar saprast. Un tāpēc slīcina savas skumjas kārtējā glāzītē.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close