Precēto pāru horoskops – kā katrs uzvedas laulībā

Auns

Astrologi uzskata, ka cilvēka uzvedība ģimenes dzīvē ir atkarīga no viņa zodiaka zīmes. Piedāvājam jums horoskopu visām zodiaka zīmēm – lasiet un noskaidrojiet, cik lielā mērā astrologiem ir taisnība.

Sieva: Sieva Auns viegli iemīlas, ātri atdziest. Taču – ja jūs esat iemīlējusies pa īstam, šī mīlestība saglabāsies visu dzīvi. Jūs spējat vīrieti virzīt uz panākumiem. Saskarsmē ar sievieti Aunu nepieciešams ievērot takta sajūtu, jo viņai ir nosliece uz aizvainojumiem.

Vīrs: Vīru Aunu var dēvēt par viedu, tuvojoties 30 gadu vecumam. Viņš ir pievilcīgs un pēc vārda kabatā nemeklē. Viņa sieva vienmēr atrodas uz pjedestāla. Tomēr vīrietim Aunam bieži pietrūkst stingrības, viņš ir nedaudz impulsīvs, tomēr tas nav nekas briesmīgs.

Vērsis

Sieva: Visi Vērši ir apveltīti ar vieglu un ļoti praktisku raksturu. Sieva Vērsis būs laba saimniece, gādīga. Izšķirties no šīs daiļā dzimuma pārstāves, ja viņa pati to negrib, ir ārkārtīgi grūti, jo laulība viņai ir ļoti svarīga lieta.

Vīrs: Laulība vīram Vērsim vienmēr ir pirmajā vietā. Viņš vienmēr ir uzticams, uzticīgs, īsts saimnieks savā mājā un savā dzīvē.

Dvīņi

Sieva: Sieva Dvīņi ir ļoti sievišķīga un izdomas bagāta. Viņai pirmajā vietā vienmēr ir mīlestība un skaistums. Lieliska māte, atdos visu sava bērna labā.

Vīrs: “Mīlestība ir spēle” – lūk viss, ko vajag zināt par šīs zodiaka zīmes vīrieti. Mīl flirtēt, un viņam tajā palīdz izcilais intelekts.

Vēzis

Sieva: Ideāla laulātā draudzene un māte. Visbiežāk bērni ir pirmajā vietā, svarīgāki pat par vīru. Izcila saimniece un kaislīga mīļākā.

Vīrs: Bez mīlestības dzīvei nav jēgas – tā domā vīrietis Vēzis. Kaisle un jūtas dominē pār visu. Ļoti uzticīgs. Dažkārt pārmērīgi ekonomisks.

 

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru