Robežsargi nelikumīgā nodarbē pieķer vīrieti un sievieti

Šā gada 12. februārī Daugavpilī aizturēts vīrietis un sieviete – Lietuvas pilsonis par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu, savukārt Latvijas nepilsone par tabakas izstrādājumu nelikumīgu glabāšanu.

Otrdienas rītā, pārbaudot informāciju par akcīzes preču nelikumīgu pārvietošanu, sadarbībā ar Valsts policijas amatpersonām, pārbaudei tika apturēta kāda Lietuvas pilsoņa vadītā automašīna. Automašīnas apskates rezultātā tās bagāžas nodalījumā tika konstatētas 80 000 cigaretes “NZ Gold” ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Jāatzīmē, ka Lietuvas pilsonis robežsargu redzeslokā nonāk jau atkārtoti, proti, pagājušā gada novembrī viņš tika pieķerts Līksnas pagastā savā automašīnā pārvietojam 60 000 cigaretes “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Gan pērn, gan arī šoreiz pret 1981. gadā dzimušo vīrieti par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu uzsākts kriminālprocess.

Otru likumpārkāpēju, 1977. gadā dzimušo Latvijas nepilsoni, robežsargi aizturēja otrdienas pēcpusdienā, kad, pārbaudot informāciju par akcīzes preču nelikumīgu glabāšanu, sievietei piederošajā garāžā konstatēja 30 000 cigaretes “Premjer” ar Baltkrievijas akcīzes markā.

Jāatzīmē, ka arī sieviete nelikumīgajā nodarbē tiek pieķerta ne pirmo reizi, proti, pāris gadi atpakaļ tikusi saukta pie administratīvās atbildības par akcīzes preču aprites noteikumu pārkāpumiem. Šoreiz par tabakas izstrādājumu nelikumīgu glabāšanu, kas izdarīts ievērojamā apmērā, uzsākts kriminālprocess.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru