Šādas problēmas tevi sagaida, ja veidosi attiecības ar katru no zodiaka zīmēm

Noskaidro, kādas problēmas tev varētu rasties ar katru zodiaka zīmi, uzsākot attiecības!

Strīdi, konflikti, nesaprašanās un pārpratumi – teju neizbēgami attiecībās.

Auns

Lai arī problēmu gadījumā Auni uzņemas iniciatīvu, viņi ir arī ļoti neatkarīgi. Viņi nebaidās dot mājienus, ka otra cilvēka klātbūtne nav vajadzīga, jo viņi zina, ka nav. Liela daļa no viņu dzīves ir centrēta uz sevi, un ja tu ienāc Auna dzīvē, tad viņš tev atvēlēs vietu. Ja ne, tad viņš ātri vien atradīs kādu citu, lai aizpildītu tukšumu.

Vērsis

Viņi ir bezgala pacietīgi, tāpēc var paciest visus otrās pusītes izgājienus, tomēr arī tai ir savs mērs. Parasti par savām sajūtām klusē un tās neizpauž pat vistuvākajam cilvēkam. Visu tur sevī līdz pēdējam.  Gala rezultātā tas viss var novest līdz konfliktam, un Vēršiem būs ļoti grūti apvaldīt savas dusmas, taču strīdēties šīs zīmes pārstāvjiem nepatīk.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close