Saliec kopā plaukstas un paskaties uz sirds līniju! Ko tas nozīmē?

Daudzi tic hiromantijai – zinātnei, kas pēta līnijas uz rokām, uzskatot, ka pēc tām var daudz uzzināt par cilvēka raksturu un pat paredzēt viņa likteni. Gribi tici, negribi netici, bet rodas vēlēšanās pārbaudīt šos apgalvojumus “uz sevis”!

Viens no veidiem to izdarīt ir ļoti vienkāršs. Paskaties uz savām plaukstām… Vai sirds līnijas tā saduras, kā parādīts zīmējumā?

Ja sirds līnija uz kreisās rokas ir novietota zemāk nekā uz labās, tas nozīmē, ka esi gudrāks par saviem gadiem. Vēl tu esi romantisks cilvēks ar labi attīstītu intuīciju.

Ja sirds līnija uz kreisās rokas ir augstāk nekā uz labās, tas nozīmē, ka pēc rakstura esi cīnītājs. Tu esi neatkarīgs, mērķtiecīgs un proti priecāties par jebkuru sīkumu, neskatoties ne uz ko.

Ja abas sirds līnijas ir vienādā augstumā, tātad saskaras, tev ne īpaši patīk lielas pārmaiņas dzīvē. Tevi raksturo spēcīga pašdisciplīna, audzinātība, organizētība un spēja saglabāt mieru jebkurā situācijā.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close