Horoskops sievietēm: dzimšanas mēnesis un mīlestība

Noskaidro, kādu vīrieti tev nepieciešams meklēt, atbilstoši savam dzimšanas mēnesim!

Janvāris

Atrodiet sev kādu, kas spēj turēt līdzi jūsu ambīcijām un smagi strādājošajai cilvēka dabai. Jūs ejat un dabūjat to, kas jums vajadzīgs, tādēļ jums ir vajadzīgs kāds, kuru ne tikai netraucē jūsu sasniegumi un vēlme sasniegt vēl augstākas virsotnes, bet arī kāds, kas spēj turēt jums līdzās un vajadzīgā brīdī atbalstīt.

Februāris

Sagaidiet vīrieti, kas pret visu ir pacietīgs un zinātkārs, jo īpaši pret jums. Jūs esat ļoti neparedzams gars – vienā brīdī esat piedzīvojumu pilni un ugunīgi, bet jau nākamajā esat klusi un nosvērti. Atrodiet kādu, kuram patīk visi jūsu personības aspekti – sākot ar jūsu gaišo pusi, un beidzot ar jūsu ievainojamo daļu, protams, ieskaitot arī visu, kas atrodas pa starpu.

Marts

Sagaidiet tādu vīrieti, kas rūpēsies par jums tik pat daudz, kā jūs par viņu. Jūs esat tik godīgi, uzmanīgi un iejūtīgi, ka esat pelnījuši kādu, kas apbrīno un  dievina šīs jūsu īpašības, nevis izmanto tās. Jūs esat pelnījuši kādu, kas jūsu vajadzības un vēlmes liek pirmajā vietā, pirms visām savām vajadzībām un vēlmēm.

Aprīlis

Sagaidiet vīrieti, kas iemīlas jūsu dzirkstelītē. Lai arī pagātnē ir bijuši vīrieši, kurus atvairīja jūsu spēcīgā un prātā paliekošā personība, kā arī nekaunēšanās par savām jūtām – jūs beidzot esat pelnījušas vīrieti, kas jūs mīlēs tieši šo īpašību dēļ vien. Jums vajag kādu, kuram patiks jūsu unikālās rakstura iezīmes un kas jutīsies iemīlējies tajās.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru