Sievietes, uzmanieties! Šo 3 zodiaka zīmju vīrieši ir ļoti riebīgi!

Kuri tad visriebīgākie stiprā dzimuma pārstāvji?! No kuras Zodiaka zīmes pārstāvjiem sievietēm vajadzētu uzmanīties un ko viņām noteikti par viņiem vajadzētu zināt?!

Daži vīrieši mēdz būt vienkārši neciešami un pilnīgi iespējams, ka viņi ir kādas vienas konkrētas Zodiaka zīmes pārstāvji, bet interesanti zināt, kuras Zodiaka zīmes vīrieši tiek uzskatīti par visriebīgākajiem?!

Lasi vēl: Trīs galvenās raganas visā zodiakā. Vai Tu esi starp viņām?

Šoreiz mēs esam apkopjoši vairāku Zodiaka zīmju pārstāvjus un piedāvājam Tev iepazīties ar visriebīgāko, nejaukāko un visādi citādi neciešamāko vīriešu topu!

1. SKORPIONS

Protams, ka šī top goda pjedestālu ieņem Skorpions! Šīs Zodiaka zīmes vīrieši ir vienkārši neciešami. Auksti, egoistiski aprēķinātāji. Ļoti atriebīgi. Reizēm aizvainojumu nēsā visu dzīvi un, ja rodas tāda iespēja, noteikti atspēlējas par pāridarījumu. Savu ambīciju dēļ viņi iekaros visu apkārtējo simpātijas. Viņi uz savu mērķi iet kā “traktori”, viņiem neeksistē nekādi šķēršļi. Viņi ir mānīgi, taču ne zemiski. Viņi bez nožēlas var pateikt cilvēkam visu tieši acīs un pat nepievērst uzmanību šī cilvēka reakcijai.

2. MEŽĀZIS

Auksti un neemocionāli, lai gan astrologi mēdz apgalvot, ka zem šo vīriešu vienaldzības slēpjas neprasme izrādīt savas jūtas, tā kā izrādās, ka Mežāži vienkārši neprot izrādīt savu mīlestību. Mežāži ir atriebības meistari, viņu aprēķins iet pāri robežām. Mežāzis Jūs iznīcinās pamazām, un Jūs līdz pēdējam brīdim neturēsiet viņu aizdomās!

 

Lasi vēl: 5 Zodiaka zīmes, kuru daiļā dzimuma pārstāves ir vislielākās maitas

 3. DVĪŅI

Dvīņi ir visviltīgākie. Viņi neatzīst savas kļūdas, līdz galam turpinot pierādīt savu taisnību pat tad, kad zina, ka ir kļūdījušies. Viņi prot melot un dara to visnotaļ veikli.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close