Šīs 3 Zodiaka zīmes visbiežāk tiek apskaustas

Citi šo zīmju pārstāvjus neieredz tikai tāpēc, ka pašiem skauž!

Šīs horoskopa zīmes ir tās, kuras visbiežāk tiek aprunātas un apskaustas. Kāpēc? Katram tas ir individuāli, taču lielākoties tāpēc, ka viņi sasniedz ļoti daudz, un pie tam – ar to neplātās. Kāds ātri mācās, cits vienkārši ir iekšēji un ārēji apdāvināts ar skaistumu, kam grūti pretoties. Uzzini, vai neesi viena no šīm zīmēm!

JAUNAVA

Viņš ir gana mērķtiecīgs un atjautīgs, lai tiktu apskausts savas sakārtotās dzīves dēļ. Vai vismaz viņš jums tā liks domāt, jo par savām visdziļākajām sāpēm skaļi nebļaus. Jaunavai ir svarīgs stāvoklis sabiedrībā, viņu tik ļoti neuztrauc apkārtējo domas, cik savu spēku pierādīšana sev pašam. Taču te jāpiebilst, ka Jaunava ir labs konkurents citiem, un gadījumos, kad redz kādu labumu, tad arī pats sacenšas par labākā titulu. Citiem nepatīk, ka Jaunavas ir tik veiksmīgi, un savu darbu vienmēr izdara ļoti labi! Iemesls – kam gan patīk, ja kāds cits strādā daudz labāk?

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

Viens komentārs

  1. lol

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close