Uzzini, kāds mācīšanās stils ir katras zodiaka zīmes pārstāvim!

 

Vēzis
Lai koncentrētos un iegaumētu to, ko mācies, tam jābūt kam jēgpilnam un tev pašam jābūt emocionāli stabilam. Tu nespēj koncentrēties, ja tavā prātā ir juceklīgas domas vai tevi uztrauc izjustās emocijas. Intelektuālie izaicinājumi neko nenozīmē, ja tajos neiesaisties ar visu sirdi un dvēseli.

Lauva
Tu esi ekspresīvs un runātīgs mācību procesā. Tu labāk absorbē informāciju, ja skaļi par to runā vai kusties apkārt. Lai uzsūktu informāciju, tev nepieciešamas skaņas un kustības.

Jaunava
Mācoties tu pievērs uzmanību detaļām un esi ļoti organizēts. Lai koncentrētos tev nepieciešama klusa un sakārtota vide. Būdams sistemātisks, tu izveido mācību plānu un veic pierakstus tā, lai pēcāk visu nepieciešamo informāciju spētu bez grūtībām atrast.

Svari
Mācības vislabāk tev iet no rokas, ja atrodies grupā, kurā citi tevi atbalsta. Ja lasīšanas procesā tevi kas iztraucēs, tu vari kļūt izklaidīgs un neuzmanīgs.

Skorpions
Tu mācies ar instinktu un koncentrēšanās spēju palīdzību. Ja tev kaut kas jāatceras, tad, visticamāk,  tu katru nakti pavadīsi mācoties. Vislabākais dzinulis tev var būt draugs, kurš vēlas eksāmenā saņemt labāku atzīmi, domas par to liks tev mācīties ar pārcilvēcisku pašatdevi.

Strēlnieks
Tu esi bezrūpīgs un zinātkārs mācību procesa ietvaros. Tev piemīt dabiska vēlme izzināt, tādēļ mācīšanās tev visai labi padodas, ja vien tas nav jādara ieslēgtam četrās sienās.

Mežāzis
Mācībās tu esi stratēģiski domājošs un lēnprātīgs. Ja tas ir tev svarīgs priekšmets, tu izvēlies mācīties soli pa solim, tādēļ, ja tev virsū tiek uzgāzts vesels lērums informācijas, tu tiec pamatīgi aizkaitināts.

Ūdensvīrs
Tava pieeja mācībām ir netipiska un perceptīva. Tev ir neierasta mācību metode, kura citiem var šķist haotiska, tomēr tev šī pieeja šķiet loģiska un metodiska. Tu esi gudrs un tev vieglāk ir uztvert lietas būtību.

Zivis
Mācoties tu esi intuitīvs un absorbējošs. Tu zināšanas uzsūc gluži kā sūklis, tomēr tas notiek visai abstraktā veidā, tādēļ testos tu bieži vien izmanto intuīciju. Tu bieži vien sapņo ar atvērtām acīm, tādēļ reizēm ir grūti iegaumēt mācīto, it īpaši, ja tas tevi nemaz neinteresē.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru