Uzzini, kāpēc inteliģentas sievietes nesteidzas ar attiecību veidošanu

in

Lūk, kāpēc sievietēm, kuras ir inteliģentas ir grūti atrast savu otro pusīti, un kāpēc ar attiecību veidošanu nesteidzas!

Spēcīgiem cilvēkiem randiņos noteikti klājas grūtāk , tas pats attiecas arī uz attiecībām. Šiem cilvēkiem nav laika, ko veltīt īslaicīgām un nestabilām attiecībām, tomēr, ja viņi izvēlas ar kādu satikties, tad iegulda 100% pūliņus.

Viņu mīlestība netiek sniegta kuram katram

Laiks un pieredze ir iemācījusi inteliģentiem cilvēkiem būt pacietīgiem un piesardzīgiem. Lai iegūtu šī cilvēka uzticību būs nepieciešams visnotaļ ilgs process. Tev jāspēj noticēt, ka šis cilvēks tik tiešām vēlas būt ar tevi kopā. Spēcīgi un izlēmīgi cilvēki aizstāv savu viedokli un pieņemtos lēmumus un tu esi viens no šiem lēmumiem.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close