Vārdi, kas sāpina katru no zodiaka zīmēm; ja pateiksi – nožēlosi!

Protams, ka nevienam nav patīkami dzirdēt aizvainojošus vai aizskarošus vārdus, taču ir noteiktas frāzes, kuras var vienkārši sagraut kādu noteiktu Zodiaka zīmes pārstāvi.

Nevienam nav noslēpums, ka vārdi var būt sāpīgāki par sitieniem – tos pat uzskata par vispostošāko spēku. Ļoti bieži gadās tā, ka emociju uzplūdumā izsprūk kāds vārds, kuru tūdaļ gribētos paņemt atpakaļ, taču tas vairs nav iespējams. Tad ir jāmeklē veidi, kā cilvēkam atvainoties, lai pateiktu, ka sacītais nebūt nebija jāuztver tik nopietni.

Protams, ka nevienam cilvēkam nav patīkami dzirdēt jebkādus aizvainojumus savā virzienā. Taču daži no tiem var būt tik postoši, ka katras Zodiaka zīmes pārstāvis varētu vienkārši tikt pilnībā sagrauts. Uzziniet, ko nevajadzētu teikt katrai Zodiaka zīmei.

Auns: “Nomierinies!”

Pati būtība šajā visā ir tāda, ka vārds “nomierinies” tikai vairāk uzkurina un sadusmo šīs zīmes pārstāvjus. Ja vēlaties Aunu nomierināt, tad izvēlieties citus veidus, kā viņu nomierināt.

Vērsis: “Viņa/ viņš ir tā neko sev!”

Vēršu partneriem noteikti vajadzētu izvairīties no komentāriem, kas vērsti pretējā dzimuma virzienā. Pat tad, ja vēlaties pateikt, ka jūsu partneris ir daudz skaistāks. Labāk sniedziet savam partnerim komplimentu, jo tādā veidā jūs izvairīsieties no konfliktiem.

Dvīņi: “Tas izklausās stulbi”

Nekad nesakiet Dvīņiem šādu teicienu, jo tas viņus ļoti sadragās. Šīs zīmes pārstāvji zina, ka viņi ir gudri, asprātīgi un interesanti sarunu biedri, tādēļ šāds teiciens izvedīs viņus no pacietības.

Vēzis: “Aizvācies no manis, tu esi tik apnicīgs!”

Domājams, ka šāda frāze pie sirds nenāktu nevienam, bet Vēži, sadzirdējuši ko tādu, iegrimst tādā kā melanholijā. Viņi jau tā ar grūtībām atveras cilvēkiem, tādēļ, ja ko tādu pateiks tuvs cilvēks, tad Vēzis pilnībā noslēgsies sevī.

Lauva: “Tu ne visai labi izskaties”

Lauvām tiešām patīk sekot līdzi savam ārējam izskatam, lai viņi vienmēr izskatītos pēc iespējas labāk. Ja nevēlaties nokaitināt vai sarūgtināt Lauvu, tad labāk neizsakiet negatīvus komentārus saistībā ar viņu ārējo izskatu.

 Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!
Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru