Viss, kas Tev būtu jāzina par Kazas gadā dzimušajiem

A young goat jumps over a meadow during warm and sunny weather at Gut Aiderbichl in Henndorf in the Austrian province of Salzburg, Monday, April 7, 2014. Gut Aiderbichl is a place of mercy for rescued animals. Weather forecasts predict good weather conditions with mild temperatures for the upcoming days in Austria. (AP Photo/Kerstin Joensson)

Kādi šajā gadā dzimušie ir darbā, mīlestībā, seksā un draudzībā?! Kas viņiem nepatīk un ko ir svarīgi atcerēties par šiem Austrumu horoskopa pārstāvjiem ?!

Dzimšanas gads: 1967, 1979, 1991, 2003, 2015.

Raksturojums: lieliski sarunu biedri, mīļi partneri, brīnišķīgi klausītāji, ziņkārīgi visziņi, atsaucīgi draugi, gudri padomdevēji, radoši sapņotāji, uzticami cilvēki un labi darbinieki.

Slavenas personības, kas dzimušas Kazas gadā: Džeisons Stethems, Brūss Villis, Nikola Kidmena, Džūlija Robertsa, Pāvels Voļa, Keita Hadsone, Dmitrijs Nagijevs, Linda Leen.

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu visu, kas Tev būtu jāzina par Kazas gadā dzimušajiem


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close