Zodiaka zīmes, kurām ir pašas augstākās iespējas oktobra mēnesī izveidot romantiskas attiecības

VĒRSIS

Attiecībās esošajiem pozitīvs laiks ģimenes pieaugumam, citi gan ar šādu lēmumu nesteigsies. Lai vai kā, mēģiniet pavadīt laiku kopā, taču nekļūstiet viens otram par kaitināšanas objektu.

Ja esat attiecību sākumā, tad šis mēnesis ir piemērots, lai iepazīstinātu savu partneri ar vecākiem, taču, ja kopā esat ilgāku laiku, tad doma par kopdzīvi kļūs reāla un piepildāma. Oktobris šajā zvaigznājā dzimušajiem patiešām nesīs daudz prieka un laimes mīlas lietās.

Lasi arī: Karmiskais horoskops oktobrim – ko šajā mēnesī noteikti nevajadzētu darīt?

JAUNAVA

Izdosies viss, ko vēlies un uz ko ceri! Šomēnes citus apbursi un savaldzināsi, pat īpaši nepūloties.

Ja plānojat ģimenes pieaugumu, tad esiet prātīgi! Noteikti apsveriet visas savas finanses! Attiecībās esošie Jaunavas, izjutīs pastiprinātu vēlmi izjust fizisku tuvību ar savu partneri, nododoties dažādām mīlas rotaļām, izklaidēm un pat eksperimentiem. Dažādu fantāziju realizēšanai labs būs oktobra vidus.

Ja esi brīvs, tad noteikti dodies uz pasākumu kopā ar draugiem. Laba kompānija tevi iepriecinās, turklāt visai ātri spēsi iekarot apkārtējo cilvēku simpātijas.

Lasi vēl: Piesargieties! 3 Zodiaka zīmes, kurām oktobrī nāksies saskarties ar nelaimīgu mīlestību

ZIVIS

Šis ir laiks, kad tev vajadzētu domāt par attīstību visās dzīves sfērās – arī mīlestībā!

Ja esi brīvs, tad arī tev oktobris būs visai veiksmīgs, tomēr ar attiecību uzsākšanu tev noteikti nevajadzētu steigties. Iespējams, ka šis cilvēks nemaz nav tāds, par kādu izliekas.

Oktobrī mēģiniet atrast viens otram pietiekami daudz laika, tai pat laikā neaizmirstot par darbiem. Dažiem šis ir ļoti piemērots laiks, lai uzsāktu kāzu plānošanu, kurām ne obligāti ir jānotiek pat šogad, turklāt tām nemaz nav jābūt dārgām un grandiozām.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru