Šīs Zodiaka zīmes šķiršanos uztver ļoti sāpīgi – kuras tās ir?

Vai arī tu ilgi pārdzīvo šķiršanos, atkarībā no savas Zodiaka zīmes?

Sāpes mijas ar dusmām, jo viņi uzskata, ka ir nodoti. Tāpēc viņiem ir jāpārdzīvo par zaudējumu un tikai tad jāmēģina tikt skaidrībā ar jūtām. Dusmas var pārvērsties naidā, kas ir tikpat spēcīgas jūtas kā mīlestība. Šīm zīmēm ir jābūt uzmanīgām, lai neļautu sev iestrēgt tajā, kas jau pieder pagātnei.

VĒRSIS

Viņi parasti nav tie, kas ierosina šķiršanos. Ja partneris ar kaut ko jutīsies neapmierināts, tad arī būs gatavs aiziet.

Vērši mēdz iemīlēties lēni, taču no visas sirds. Tāpat ir arī ar šķiršanos. Paiet ilgs laiks, kamēr viņš aizmirst savu bijušo. Pirmo patieso mīlestību viņš neaizmirst nekad, nevis tā, ka tas ir viss par ko viņš domā, taču ik pa laikam var pakavēties atmiņās par viņu.

Neveido attiecības ar Vērsi, ja jūti, ka viņš vēl nav ticis pāri savai iepriekšējai mīlestībai, citādi tiksi izmantot kā pagaidu plāksteris, kas nedaudz dziedē mīlas brūces.

Lai uzzinātu, kuras ir pārējās Zodiaka zīmes, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close