3 Zodiaka zīmes, kurām ir svarīgi visu izdarīt perfekti

Katram ir bijusi darīšana ar cilvēku, kurš visu vēlas izdarīt perfekti.

Reizēm tas var krist uz nerviem, jo ne visi sīkumi ir patiešām svarīgi sīkumi… Taču pedantisms, piekasīšanās un sīkumainība ne vienmēr ir tik sliktas īpašības. Jā, tās visticamāk ir sliktas no komunikācijas un saskarsmes viedokļa ar kolēģiem, jo reti kuram patīk, ja norāda uz viņa kļūdām. Taču no otras, labās, puses-  ja lietā iesaistītajiem cilvēkiem ir kopīgs mērķis, tad tieši šīs īpašības ir tās, kas palīdz visu izdarīt bez kļūdām.

 

SVARI

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji parasti ir izcili pedanti. Nu, attiecībā uz citu darbu- pavisam noteikti. Viņiem ir svarīgi visu izdarīt, ja ne perfekti, tad ļoti labi, jo nav nekā briesmīgākā par kaunu un to slikto sajūtu, kas rodas, ja tavas vainas pēc kaut kas neizdodas, tādējādi radot kaitējumu. Svari visu šķiro, dala kategorijās un saliek pa plauktiņiem- protams, pārnestā nozīmē. Jo, kā gan citādi, lai nolīdzsvaro abas svaru kausu puses? Tas arī ir iemesls, kāpēc viņi ir sīkumaini- pa drusciņai pielikt, pa drusciņai atņemt, lai beigās viss būtu ideāli.

 

Šķir otru lapu, lai uzzinātu pārējās zīmes!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close