3 Zodiaka zīmes, kuras ir izvēlīgas – jo īpaši partneru ziņā!

Šķiet, ka katram ir pazīstams kāds, kas ir konkrētāks savās vēlmes, un kāds, kas nekad nezin, ko grib.

Lai cik dīvaini tas nebūtu, šiem diviem cilvēku tipiem visbiežāk ir kaut kas kopīgs- viņi abi ir izvēlīgi. Gan tas, kurš zina, ko grib- jo nesamierinās ar neko citu; gan tas, kurš nekad nevar izvēlēties- jo nekas viņu “neuzrunā”… 

Šajā izlasē ir tās Zodiaka zīmes, kurās ir spēcīga Venēra, jo tieši viņa ir tā, kas izvēlās, kas katram būtu labāks…

Lasi arī: 3 zodiaka zīmes, kurām nepieciešama vislielākā uzmanība no sava mīļotā

SVARI

Tā kā šo Zodiaka zīmi pārvalda Venēra, tad viena no tās īpašībām ir vērtēšana un spriedumu izdarīšana. Svariem būs viedoklis par visu, iespējams, ne konkrēts- bet būs.

Viņas parasti labi zina, kas viņām nepatīk, tāpēc rūpīgi izsver visus par un pret, veicot kādu izvēli. Svari bieži ir izvēlīgi uz ēdienu un to, kas saistās ar komfortu- viņi nepirks lētāko, ja tas ir sliktākas kvalitātes, taču tajā pašā laikā, lūkos kā var arī ietaupīt.

Viņi ievāc informāciju, noskaidro citu cilvēku viedokļus, nevis lai ietekmētos, bet gan, lai tos izsvērtu, jo varbūt ir vēl kaut kas tāds, ko būtu noderīgi zināt, pirms galējā lēmuma izdarīšanas. Ja dodaties ar Svariem uz restorānu, tad raugieties, lai tur ir ēdienkarte enciklopēdijas biezumā un darbalaiks- līdz rītam (kamēr izdomās, ko labāk pasūtīt).

Lasi arī: 3 zodiaka zīmes, kam ir vislielākā nosliece uz lieko svaru

VĒRSIS

Šīs pamatīgās zīmes pārstāvji ir ļoti izsmalcināti, jo to pārvalda Venēra. Šai planētas enerģijai piedēvē tādas īpašības, kā lieliska gaumes izjūta, spēja novērtēt priekšmetu kvalitāti un stāvokli.

Vēršiem patīk labi paēst, taču viņi drīzāk būs sīkumaini attiecībā uz interjera detaļām, apģērbu vai ārējo izskatu, nekā uz ēdienu- lai gan prot to novērtēt. Vērsi nereti apmeklē slinkums, kas apvienojumā ar cimperlību, var likt viņam izskatīties ļoti nelāgā gaismā.

Taču tādās situācijās der atcerēties, ka Vērsis nav tik cimperlīgs, cik stūrgalvīgs. Viņš vienkārši grib, lai viņam būtu taisnība, un reizēm tas var izskatīties, kā pieauguša bērna niķošanās- ja Vērsis nespēj kontrolēt, izlemt un izvēlēties, ja tiek ietekmēts no ārpuses, tad paliek dusmīgs.

Lasi arī: 3 Zodiaka zīmes, kas visvairāk tiecas realizēt savus sapņus

Vērsis zina, ko grib, līdz pēdējai detaļai, un iespējams, tieši tas ir viņa veiksmes noslēpums.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu vissizvēlīgāko zīmi

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru