5 bagātnieku domāšanas veida īpatnības- šis raksts var mainīt Tavu dzīvi!

Nabadzīgi cilvēki bieži nosoda tos, kuri ir ļoti turīgi.

Ja pāris gadu desmitus esi strādājis kā vergs, bet nekļūsti ne veiksmīgāks, ne bagātāks, tad nākas secināt, ka cilvēki, kuri nopelna 10 reizes vairāk kā tu, taču ar mazāku piepūli,  ir vai nu neparasti veiksmīgi, vai neparasti blēdīgi. Patiesībā atšķirība starp nabadzīgiem un bagātiem cilvēkiem nav tik daudz morālē vai veiksmē, kā domāšanā. Tas nozīmē, ka iemācoties domāt, kā bagāts cilvēks, tu būsi paveicis pirmos soļus, lai par tādu kļūtu!

1.Svarīgi ir ienākumi, nevis iekrājumi. Strādā cītīgi, sāc iekrāt laicīgi un dzīvo tā, lai līdzekļi paliktu pāri – parastais padoms, lai nodrošinātu finansiālu neatkarību. Un bagāti cilvēki dara tieši pretējo. Viņi neatliek naudu nebaltām dienām, lai nodrošinātu savu nākotni, jo viņi ieliek to apritē. Viņu mērķis ir palielināt peļņas iespējas, kas neaprobežojas ar strādāšanu cītīgāk. Tā vietā, lai nodrošinātu sev dzīvi ar jau nopelnīto naudu, viņi to liek apritē, lai tiktu pie vēl vairāk dividendēm. Un runa nav par pensijas fonda palielināšanu, bet gan par pilnvērtīgu investēšanu – nekustamajā īpašumā, biznesā, visā, kas parastiem cilvēkiem šķiet pārāk riskants.

Lai turpinātu lasīt, šķir nākamo lapu:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close