5 Fen Šui metodes, kā atbrīvoties no negatīvās enerģijas

Fen Šui ir sena ķīniešu mācība par telpas un ainavas organizāciju un tās ietekmi uz cilvēku, par to, kā dzīvot saskaņā ar apkārtējo pasauli.

Ja tev šķiet, ka tavās mājās valda nelāga atmosfēra, un to nepieciešams attīrīt no negatīvās enerģijas, šīs vienkāršās Fen Šui metodes palīdzēs mājoklī atgriezt gaišas enerģijas plūsmu un padarīt laimīgākus arī tā iemītniekus.

1. Atver logus!

Padomā, cik labi ir atrasties dabā: gaiss šķiet kā dzīvs un elektrizēts ar dzīvības spēku. Atverot logus tu ieaicināsi šo pašu spēku savā mājoklī. Pat ja tu dzīvo pilsētā, vēdini telpas, cik bieži vien iespējams, jo dinamiskā ārpasaules enerģija izkustinās sastāvējušos negativitāti un ļaus tev elpot dziļāk.

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu: 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close