6 Zodiaka zīmju sievietes, uz kurām vīrieši ir krituši kā mušas uz medu

STRĒLNIEKS

Strēlnieku sievietes ir piedzīvojumu meklētājas, turklāt viņas parasti nemaz nesatraucas par nākotni – viņas dzīvo šeit un tagad. Vīriešus ļoti piesaista tas, ka viņas ir neparedzamas – vīrieši vienkārši alkst uzzināt ko vairāk par šādām sievietēm. Viņu pieeja dzīvei, viņu atvērtā daba un attieksme pret visu padara viņas ne tikai par labiem draugiem, bet arī lieliskām partnerēm.

LAUVA

Šajā zodiaka zīmē dzimušās sievietes zina, kā tikt galā jebkurā dzīves situācijā; Lauvas ir spēcīgas un pašpārliecinātas. Viņu rakstura iezīmes lieliski spēj visu kompensēt – ja viņas ārēji nav tik izskatīgas, viņu iekšējais skaistums spēj apburt ikvienu. Viņām ir arī ļoti laba humora izjūta, kas liek vīriešiem lipt viņām klāt kā mušām.

Lasi arī: 10 iemesli, kādēļ NEIEMĪLĒTIES katrā no zodiaka zīmēm

SKORPIONS

Šīs zodiaka zīmes sievietes ir ļoti viegli garlaikojamas, ja viņām nepieciešams ieslīgt rutīnā. Šīm sievietēm ir nepieciešamas nepārtrauktas izmaiņas, turklāt viņas vienmēr cenšas būt daudz labāki cilvēki. Viņām noteikti var uzticēties pilnībā – tāpat viņas ir maigas un mīl rūpēties par sev tuviem cilvēkiem. Viņas ir lieliski partneri visai dzīvei, tādēļ vīrieši pavisam ātri sāk lipt klāt šīm sievietēm. Skorpioni vīriešus piesaista ne vienmēr sava ārējā izskata dēļ, bet gan tādēļ, ka viņas ir apburošas un neatvairāmas pa dzīvi.

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru