7 Zodiaka zīmes, kuras domā, ka viņiem vienmēr ir taisnība – vai tik tiešām tā ir?

„Vai nu pa manam, vai nu nekā!” mazākā vai lielākā mērā šāds ir dzīves kredo šīm septiņām zodiaka zīmēm.

„Vai nu pa manam, vai nu nekā!” mazākā vai lielākā mērā šāds ir dzīves kredo šīm septiņām zodiaka zīmēm. Nav nekā nepatīkamāka par cilvēku, kurš uzskata, ka viņam vienmēr un par visu ir taisnība. Viņš ietiepīgi uzstāj par savu, pat tad, kad jau ir ticis apbērts ar pārliecinošiem faktiem par pretējo. Izlasiet aprakstu par šīm zīmēm, lai izprastu, kāpēc viņi tā rīkojas.

Auns

Šīs zīmes neatkāpsies ne par ko un nekad, pat tad, kad viņam pašam jau ir skaidrs, ka kļūdās. Nesagaidīsi, Auns nepadosies. Dažas no ietiepīgākajām zodiaka zīmēm var piekāpties pēc attiecīga spiediena, bet tikai ne Auns. Vieglāk ir likt viņam mieru – lai viņš paliek vienatnē ar savu viedokli.

Vērsis

Neiedomājami stūrgalvīgais raksturs Vērsim liek domāt, ka viņam nekļūdīgi ir taisnība. Tomēr viņam piemīt arī veselais saprāts, tāpēc retos gadījumos pēc tam, kad viņa priekšā ir likti neapgāžami un acīmredzami fakti, Vērsis pat ir gatavs atzīt, ka ir kļūdījies. Vai arī ja pie iepriekš minētiem faktiem tiek pievienota papildus informācija. Vērši ir pārāk neatlaidīgi, lai tā vienkārši atkāptos.

Dvīņi

Dvīņi ir divgalvaini briesmoņi. Viņu problēma ir tikai dubultajā personībā, kad viena dvīņa puse ir pārliecināta par savu taisnību, bet otra puse manāmi svārstās. Pirmais spēj nomākt otra balsi. Ja lieta nonāks līdz cīņai par patiesību, tad viennozīmīgi, ka virsroku ņems Dvīņa pirmā puse. Viņš vienkārši vienmēr pieņem vēlamo par patieso.

Vēzis

Iemesls, kāpēc Vēzis ir pārliecināts par savu taisnību – pārmērīgais jūtīgums, kas neļauj atzīt savas kļūdas. Galu galā, ja viņš tās atzīs, tad ilgi nāksies atvainoties un slēpt galvu smiltīs. Vēzim tas būtu par traku. Tāpēc vieglāk ir domām, ka taisnība ir tieši viņam, nekā atrasties uzmanības centrā un atzīt, ka kaut kad ir nošāvis greizi.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru