Atkarību horoskops – uzzini, kādas vājības piemīt katrai zodiaka zīmei

Nepārspējama vēlme pēc ātruma, ēdiena vai alkohola – uzzini, kura no horoskopa zīmēm iemieso šādas atkarības.

AUNS: Ritalīns. Aunam nepieciešams sevi paātrināt, lai paveiktu iespējami daudz. Tas nozīmē, ka Auns arī apsvērs ideju, pievērsties narkotikām, kad sniedz šo iespēju.

VĒRSIS: Ēdiens. Vērsim nokļūt ēdiena atkarības nagos ir gluži vienkārši. Cīņa pret stresu ar kārtējo burgeri vai cepumu kalnu, kas paslēpti atvilktnē, tas ir Vērša dabā.

DVĪŅI: Cigaretes. Kas aizsākās kā vienkārša cigarešu smēķēšana kompānijas dēļ, ātri vien var kļūt par paciņa-dienā atkarību.

VĒZIS: Sāpju remdētāji. Vēzis – jutīgā dvēsele. Emocionālā pacēluma sajūta var radīt vēlmi pēc līdzekļiem, kas eiforijas stāvokli tikai paildzina.

LAUVA: Azartspēles. Lauva mīl adrenalīnu, ko sniedz risks. Uzvaras sajūsma, gavilējoši pūļi – tas viss Lauvai liek justies kā septītajās debesīs. Cerams, ka Lauvai nav naudas, ko investēt azartspēlēs, jo zaudēšanas sajūta nesniegs nekādu gandarījumu.

Lasi arī: Uzzini, ar kādām īpašībām tu esi apveltīts, atbilstoši savam dzimšanas datumam!

JAUNAVA: Validols. Jaunavas perfekcionista daba ātri vien var kļūt par apgrūtinājumu nervu sistēmai – „nervi čupā” un galvā haoss. Lai atbrīvotos, Jaunava sniedzās pēc nervus nomierinošiem līdzekļiem, kas ātri vien visu var salabot. Bet pienāk brīdis, kad Jaunava attopas atkarības varā.

Lai lasītu rakstu, šķir nākamo lappusi:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Pēteris</cite>

    murgs

  • <cite class="fn">Kvantzz Jerico-joe</cite>

    eu! ko vēl kosmosa tukšumā izkārtotie ķimiskie cietstrukturējumi un to molekulārmassa, ar uz tās iespējamiem organiskiem savienojumiem spēj pastāstīt par manu psihes struktūru, ķermeņa ķīmisko balansu un mentālām un ķimiskajām atsaucēm uz ārējiem kairinātājiem šajā saules sistēmā..un kā tie giasmas spīdekļi to vispār zin, un kā viņi jūsu ass’trologiem nodod šīs anāllītiskās ziņas. un no kurienes viņiem ir tādas tehnoloģijas ar resursiem lai neskaitāmu gaismas gadu atālumā visu laiku pētītu katru idiotu uz šīs planētas..

    un vēl pēdējais…viņiem tiešām citu nav ko darīt kā manam dzimšanas gadam un mēnesim stāstīt kaut kādu no pirksta izzīstu stulbumu??????

Pievienot komentāru