Būtiskas lietas, kas jāzina par katru zodiaka zīmi attiecībās

Attiecībās ir savi plusi un savi mīnusi, noskaidro, kādas attiecībās ir visas zodiaka zīmes!

Ir zodiaka zīmes, kurām patīk uzņemties līdera lomu un izrādīt iniciatīvu, citas zodiaka zīmes ir tās, kuras ļauj partnerim dominēt. Dažām zodiaka zīmēm patīk piedzīvojumi, un tās necieš garlaicību, taču dažas dod priekšroku nemainībai, jo īpaši labi nepadodas jaunām lietām, pieturoties pie pārbaudītām vērtībām. Kā ir ar tevi un tavu otro pusīti?

AUNS

Auniem patīk uzņemties līdera lomu un izrādīt iniciatīvu. Tāpēc, ja dažreiz gribi kaut ko paveikt, bet traucē slinkums vai kautrīgums, tad attiecībās ar Aunu tas būs daudz vieglāk, jo viņš to izdarīs tavā vietā. Auni ir rotaļīgi, taču arī pietiekami pieauguši, lai spētu atrisināt attiecību problēmas un tās neignorētu. Auni iet uz pilnu banku. Ja kaut kas ir jāsaka, viņi saka. Ja kaut kas ir jāizdara, tad viņi to izdara. Viņi ir patiesi, taču arī uztraucas par apkārtējo viedokli, tāpēc viņi var arī kaut ko paturēt pie sevis.

VĒRSIS

Vērsim patīk tuvība, pieskārieni un maigums. Tomēr viņi ir ļoti greizsirdīgi cilvēki, kuri to cenšas maksimāli nomaskēt, bet vēlāk tas viss nāk uz āru – tad gan esiet gatavi pārmetumiem vai neapzinātam aizvainojumam! Visu savu laiku Vērši cenšas veltīt savai otrajai pusītei. Viņi prot rūpēties, apdāvināt un kā arī veltīt uzmanību, taču reizēm tas ir pārlieku traucējoši.Viņi ir ļoti lojāli un uzticami partneri!

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru