Dienas horoskops 10. oktobrim – darbus liec pie malas!

Uzzini, kas šodien sagaidāms katras zīmes pārstāvim!

Kā zvaigznes šodien ir nostājušās – par labu vai par sliktu tev, uzzini, izlasot savu šīs dienas horoskopu!

AUNS Nāksies saskarties ar ne visai patīkamu situāciju. Šķitīs, ka mērķiem nav bijusi nekāda jēga, tomēr nepārsteidzies ar lēmumu pieņemšanu.

VĒRSIS Šodien tikai varēsi minēt, ko otrs domā. Grūti būs uztvert jebkādu informāciju, tomēr nesatraucies – vienkārši nav īstā diena.

DVĪŅI Šodien sevi labāk ir veltīt darbam. Būs jāsaskaras ar nepatīkamām lietām, bet neko nevarēsi iebilst. Pēc tam būs gandarījums.

VĒZIS Šodien nez kāpēc visas emocijas gribēsies skaļi izpaust. Priecājies, cik tik uziet, jo šodien ir Tava diena – darbus liec pie malas!

LAUVA Šodien parādi savus talantus un spējas. Nešaubies par sevi, jo tas atturēs no iešanas uz priekšu. Atceries savu vietu!

JAUNAVA Šodien būsi nopietna un nesasmīdināma. Mēģini skatīties uz visu pozitīvāk. Būs novērojams ļoti ātrs notikumu progress.

SVARI Ja izrādīsi iniciatīvu, viss sāks notikt pēc Tava prāta. Nešaubies par savām spējām, rādi visu, ko māki, lai citi var novērtēt.

SKORPIONS Būsi tāds kluss un rezervēts. Ieslīgsi savā iekšējā pasaulē un nevienu citu tur nelaidīsi. Nespried pēc pirmā iespaida!

STRĒLNIEKS Laba diena, lai veiktu dažādus eksperimentus – gan attiecības, gan arī darbā. Paskatīsies uz lietām no citas puses- tas pozitīvi!

MEŽĀZIS Tāda pasīva diena, kas mīsies ar pesimistiskām domām. Neiznieko laiku, uztraucoties par sīkumiem. Prasi padomu, ja tāds vajadzīgs.

ŪDENSVĪRS Dzīve Tevi šodien tā kārtīgi pāraudīs – salūzīsi vai nē, tas jau nu ir atkarīgs tikai no Tevis. Cīnies pretī šķēršļiem!

ZIVIS Šodien būs jāpiedzīvo diezgan liela vilšanās, tomēr nenokar degunu un mēģini pārkāpt tam pāri. Viss nav tik slikti, kā Tu varbūt iztēlojies.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru