Dienas horoskops 3. aprīlim – nāksies aizstāvēt pašam sevi!

Uzzini, kas šodien gaidāms katram zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs dienas notikumi, tad izlasi šīs dienas horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šodien ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

Auns Nevajag baidīties no jaunā, lai arī liksies, ka tas nav tavos spēkos. Šodien ir jārīkojas tā, lai pēc tam tev būtu gandarījums, citādāk sāks vēl mocīt sirdsapziņa.

Vērsis Tiksi pie nevēlamas pieredzes, kas mazliet sabojās garastāvokli. Galvenais ir saglabāt mieru un saprast, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek. Nepārdzīvo par lietām, ko vairs nevar mainīt.

Dvīņi Uzmanies no cilvēkiem, kuri nav tavi draugi. Iespējamas ķildošanās un nepatīkamas domstarpības. Būs sevi jāmāk aizstāvēt, lai izkļūtu no situācijas.

Vēzis Gribēsies apstāties tad, kad jau būsi nonācis pusceļā. Nedrīksti nolaist rokas, citādāk “apstādināsi” sevi uz pārāk ilgu laiku. Jāsaņemas!

Lauva Nevarēsi vien nopriecāties par jaunajām ziņām, kas tevi šodien sagaidīs. Pārāk daudz neklausies cilvēkos, kuri grib tev mācīt, kā dzīvot. Esi pats savas dzīves noteicējs!

Jaunava Nebaidies stāties pretī dažādiem izaicinājumiem. Šodien būs ilgi jābūt ārpus komforta zonas, un viss piederēsies pie lietas. Esi atbildīgs par sevi!

Svari Šodien ir veiksmīga diena sevis parādīšanai un līgumu slēgšanai. Esi atklāts, izrādi interesi, nekaunies no tā, ko spēj – un tad arī viss paredzētais izdosies!

Skorpions  Izdari to, kas jādara, un ķeries klāt pie lietām, kas izraisa patiesu prieku. Šodien nevarēsi pārāk labi koncentrēties, domas klīdīs pilnīgi citā virzienā nekā vajadzētu.

Strēlnieks Varēsi uzdrīkstēties mazliet vairāk nekā parasti. Šodiena būs ļoti mierīga, nevajag neko darīt steigā – pastāv lielāka iespēja paveikt to, ko darīsi lēni un apdomīgi.

Mežāzis Gribēsi daudz domāt par pagātni un to, kā ir bijis. Salīdzināšanai nav nekādas jēgas – tev ir jādomā par tagadni un to, kā tajā vari ieviest pozitīvas pārmaiņas.

Ūdensvīrs Būs noslieces pašam izdomāt notikumu gaitu. Visu uztversi ļoti emocionāli, bet tas nav vajadzīgs. Šodien jāpalaiž vaļā aizvainojums, lai labāk būtu pašam.

 Zivis Nekrīti panikā, ja kaut kas neizdodas, kā plānots. Būs jādomā par savu rīcību, jo būs sajūta, ka stāvi uz kraujas malas. Un tā arī ir.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru