Ja novēro šīs 5 pazīmes savās attiecībās, tad drīz jūs var gaidīt šķiršanās…

Jebkurās attiecībās mēdz būt grūti laiki. Strīdi un konflikti – tas ir dzīves fakts, un tas viss var notikt. Šie jau ir sarkanie signāli. 

Jebkurās attiecībās mēdz būt grūti laiki. Un visbiežāk tie rodas no tālāk dotajiem 5 visizplatītākajiem iemesliem.

Un visbiežāk tie notiek no tālāk dotajiem visizplatītākajiem iemesliem. Tiekot no tiem galā jau pašā sākumā, jūs varat pasargāt savas attiecības:

Gaidas, ka jūs ir jāmīl

Tā ir dabīga cilvēka vēlme – būt mīlētam. Bet, kad vēlēšanās pāriet gaidās, tas bieži vien noved pie vilšanās un prasīgumu.

Bet patiesība ir tāda, ka neviens nevar jūs mīlēt tā, kā jūs gribat, tāpēc, ka neviens nevar būt jūs pati. Katrs otru mīl tā, kā saprot pašu mīlestību. Tāpēc jūsu partneris jūs mīl maksimāli tā, kā zina.

Kad jums ir savas gaidas, kā jūs ir jāmīl, un jūs kaitina, ka viņš to nesaprot, viņam uz visu ir jāskatās ar jūsu acīm. Bet tas nav reāli. Rezultātā neesat apmierināti ne jūs, ne viņš.

Ļaut pagātnes pieredzei veidot jūsu priekšstatus par mīlestību

Katram ir sava dzīves un mīlestības pieredze. Visiem ir savi vecāki, sava bērnība, audzināšana, un attiecīgi arī priekšstats par to, kādām ir jābūt attiecībām.

Bet noteiktā dzīves posmā ir svarīgi atrast zelta vidusceļu. Turklāt jābūt arī vēlmei pieņemt otra cilvēka viedokli. Kad mēs turpinām pastāvēt uz savu, attiecības neattīstīsies.

Kad jums ir svarīgāk būt svarīgākam, nekā būt laimīgam

Viena no lielākajām problēmām attiecībās, kas provocē pastāvīgo cīņu par varu mājās, neuzticību un konfliktus. Tas negatīvi ietekmē saziņu un mijiedarbību ģimenē.

Ja jums svarīgāk ir būt pareizai, tad jūsu partneris jutīsies nesvarīgs, nemīlēts un nenovērtēts.

Attiecības strādā tad, kad abi cilvēki ir koncentrējušies uz attiecībām, un nevis uz sevi. Jums ir jāsaredz jūsu partnera viedokļa vērtība un ar to jārēķinās ar to. Tā jūs sāksiet labāk viņu saprast.

Tas parādīs partnerim, ka jums viņš nav vienaldzīgs, un ka jūsu attiecības ar viņu jums ir vērtīgas.

Svarīgu jautājumu noklusēšana

Daudzi vienkārši ignorē problemātiskus jautājumus attiecībās ikdienas steigas, bērnu, mājas rūpju dēļ. Rezultātā partneriem neatliek laika un spēka apspriest to, kas patiesi ir svarīgs viņiem pašiem.

Bet varbūt kāds vienkārši baidās no strīdiem un izvairās no konfliktiem. Bet tādu sarunu atlikšana uz ilgu laiku tikai padziļina problēmu. Tā paliek neatrisināta, turklāt attiecības paliek saspīlētas, ar sīkiem strīdiem un neuzticību.

Iemācieties risināt problēmas laicīgi.

Likt bērnu vajadzības pirmajā vietā

Statistika pierāda, ka otrās laulības divas reizes biežāk beidzas ar šķiršanos, ja ģimenē ir bērni no pirmajām laulībām.

Protams, tas ir sarežģīti – atrast pareizo līdzsvaru, lai bērns nejustos apdalīts ģimenē ar jauno vecāku, un jaunais partneris nebūtu apdalīts ar uzmanību. Bet šajā situācijā ir svarīgi neaizmirst padomāt arī par sevi.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru