Kādu atpūtu kopā ar savu mīļoto iecienījusi Maija Armaneva

Darba diena, kas sākas sešos no rīta, konts Instagram ar vairāk nekā 28 tūkstošiem sekotāju, telefona uzlāde trīs reizes dienā, trīs gadi bez atvaļinājuma – tā ir modes, skaistuma un dzīvesstila blogeres, Latvijas Blogeru un influenceru asociācijas dibinātājas Maijas Armanevas ikdiena.

Tāpēc Maija zina kvalitatīvas atpūtas vērtību. Tāpat kā darbu, arī atpūtu viņa izbauda no sirds, tādēļ Maija kopā ar dzīvesbiedru Māri devusies uz Jūrmalu, lai gūtu atelpu kultūras pasākumos un vairotu sievišķību un skaistumu īpašos spa rituālos.

Jūrmalā Maija izbaudījusi Taizemes masāžu – vienu no Austrumu medicīnas brīnumainajām metodēm, kas balstās uz priekšstatu par enerģijas plūsmu cilvēka ķermenī. Iedarbojoties uz īpašiem punktiem un masāžas procesā izstiepjot muskuļus, meistari atjauno pārtrauktās enerģijas plūsmas, uzlabojot cilvēka pašsajūtu un vairojot iekšējo harmoniju. “Biju pārsteigta par šādas pērles atradumu pašā Jūrmalas sirdī – autentiska Taizemes masāža, kas tika veikta ne tikai ar četrām rokām, bet arī četrām kājām, ceļiem un elkoņiem! Sākumā bija traki, bet pēc tam – lieliska viegluma sajūta,” stāsta Maija.

Savukārt pēc tam viņa izmēģinājusi mazāk zināmo, bet ārkārtīgi iedarbīgo endosfēras procedūru, kuras laikā ar īpašas aparatūras un franču kosmētikas palīdzību ķermenis saņem mikrovibrācijas masāžu, kas ārstē un nostiprina vēnas un kapilārus, uzlabo asinsriti, izvada toksīnus un cīnās pret celulītu, nebojājot un nestiepjot ādu. “Kā pastāstīja salona saimniece, šī ir vienīgā vieta Jūrmalā, kas piedāvā gan autentisku Taizemes masāžu, gan endosfēro ķermeņa procedūru – arī tā ļoti iepriecināja!” Maija pauž gandarījumu par skaistuma un veselības rituāliem.

Pēc pastaigas pa rudenīgo pludmali Maija apmeklējusi Mākslas staciju Dubultos – vienīgo laikmetīgās mākslas telpu Eiropā, kas darbojas joprojām funkcionējošā dzelzceļa stacijā. Tur nesen atklāta un līdz nākamā gada februārim skatāma Miķeļa Fišera personālizstāde “Vainavas un noplicinājumi” – monumentāls, asprātīgs, ironiskas paškritikas pārpilns darbu kopums par cilvēkiem, sabiedrību un tikumiem. “Šī izstāde noteikti nevienu neatstās vienaldzīgu. Es to nosauktu par emociju kontrastu, bet kopumā bija interesanti pavērot, kā tumsas un pazemes tēma apvienota ar spilgtām un košām krāsām,” stāsta Maija. Noslēdzot atpūtu, viņa kopā ar dzīvesbiedru ieturēja vakariņas restorānā Lighthouse Jomas ielā.

Maija atzīst, ka viņas ģimene labprāt pamaina vidi, tāpēc ik pa laikam mēdz doties uz Jūrmalu, lai izbaudītu brīvdienas ārpus Rīgas. Tomēr izrādās, Jūrmalā vēl ir gana daudz pārsteigumu: “Pastaigas svaigā gaisā, bērnu rotaļu laukums, restorāna apmeklējums – tāda bija mūsu Jūrmala līdz šim. Līdz ar šo atpūtu nāca klāt vēl visādas jaukas alternatīvas, par ko bijām priecīgi uzzināt un tās arī izbaudīt.”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru