Uzzini, ko vīrieša alkohola izvēle pasaka par viņa raksturu

What-Women-Find-Attractive-in-Men-548x273

Alus, vīns vai tekila..

Uzzini, ko stiprā dzimuma izvēle grādīgajos dzērienos pasaka par viņu.

ALUS

Eksperimentēšana nav piemērota visiem. Dažiem pat tā rada nepatiku un diskomforta sajūtu. Tādēļ vīrieši, kas turas pie pārbaudītām vērtībām, nav riskētāji. Tā vietā, lai eksperimentētu, viņi izvēlas ko tādu, kas nepievils un sniegs sagaidīto prieku. Šīs piesardzība “pārtulkojas” arī attiecībās. Šāds vīrietis ir mierīgs, piezemēts, reizēm pat mazliet garlaicīgs. Filmu vakari un sekss, kas būs mazliet paredzams, būs ikdiena ar viņu.

VISKIJS VAI BURBONS

Viņš ir pieaugušais tips. Viņš savu dzīvi ir sakārtojis un zina, ko grib no tās. Viņš ir dzīvojis pastāvīgi jau kopš universitātes laikiem, viņa māja ir sakopta un tīra. Un tas nav tevis dēļ, bet gan viņa paša dēļ. Viņam patīk kārtība gan istabā, gan dzīvē.

DEGVĪNS

Viņš vēl joprojām ar vienu kāju dzīvo vidusskolas laikā. Visticamāk, ka viņš ir pieaudzis vīrietis, kura dzīvokļa vienīgo istabu aizņem galda tenisa galds. Bet tas nav obligāti slikti. Viņš vienkārši grib dzīvot jautri, enerģiski.

TEKILA (ne tekilas “šoti”)

Šie vīrieši ir mazliet līdzīgi viskija mīļotājiem, tikai ar mazu “piešprici” jautrības un enerģijas. Arī viņiem ir skaidri savi dzīves mērķi un ambīcijas, bet viņi visu vēlas uztvert mazliet nenopietnāk. Viņš ir kompānijas cilvēks, kurš nekad neaizmirst par draugiem.

MARGARITA

Viņam patīk ballītes, tāds nu viņš ir. Viņš nav piemērotākais dzīves partneris ilglaicīgām attiecībām, bet īslaicīgas attiecības viņš padarīs par aizraujošāko laiku tavā dzīvē.

DŽINS AR TONIKU

Viņš ir veca dvēsele. Viņš zina, ko grib un kā to grib. Viņš attiecības uztver ļoti nopietni. Ja esat kopā, viņš grib būt tavs vīrs un bērnu tēvs, un dzīves biedrs, ar kuru vecumdienās kopā pastaigāties pa parku. Viņš nejoko par attiecībām.

VĪNS

Viņi zina mēru visam. Un viņiem patīk laba kompānija – lai to izbaudītu, pietiek ar glāzi vīna. Viņi ir labi mīlnieki, kas savas prasmes izrāda guļamistabā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Kristīne</cite>

    Labākie ir tie, kas vispār neizvēlas alkoholu, lūk šādi vīrieši tiešām zin, ko dzīvē vēlas, veselīgu dzīvesveidu, kā arī daudz laika velta ģimenei un savam mīļotajam darbam. Nevis apreibināties un dzīvot stimulētu dzīvesveidu.

Pievienot komentāru