Labāko tēvu reitings pēc zodiaka zīmes: kura zīme ierindojas 1.vietā?

Noskaidro, cik labs tēvs ir katras zīmes pārstāvis!

 

7. Svari

Svari novērtē savas bērnu vajadzības daudz augstāk par visu pārējo. Taču viņiem var rasties grūtības pateikt “nē” lietām, kuras nav īsti vajadzīgas vai nepieciešamas.

8. Auns

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir dzimuši līderi, tādēļ viņi spēj ieaudzināt neatkarību un līdera spējas arī savos bērnos. No otras puses, Auna ietiepība var izraisīt ģimenē ne vienu vien strīdu.

9. Jaunava

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti tīrīgi un precīzi. Viņi izaudzinās atbildīgus un tīrīgus bērnus, taču reizēm viņi paši mēdz pārāk daudz kontrolēt.

10. Lauva

Šī zodiaka zīme ļoti mīl savus bērnus un vēlas, lai viņi dzīvo daudz labāku dzīvi. Diemžēl šāda viņu uzvedība parasti izlutina viņu bērnus.

Lasi arī: 3 Zodiaka zīmes, kuras vislabāk prot „lasīt” un „atkost” cilvēkus

11. Strēlnieks

Šī zodiaka zīme ir piedzīvojumiem bagāta, viņi mīl brīvību. Viņi vēlas sniegt saviem bērneim iespēju iegūt labu izglītību un izpētīt pasauli. Viņa bērni izturēsies pret viņu kā pret labāko draugu, kas ne vienmēr ir pati labākā lieta.

12. Ūdensvīrs

Šai zodiaka zīmei piemīt viss, lai viņi būtu labi tēvi, taču reizēm viņi var būt emocionāli nepiesaistīti. Ja jūs vēlaties veidot ģimeni ar Ūdensvīriem, tad pārliecinieties, ka viņi sniedz gana daudz emocionālo atbalstu, mīlestību un uzmanību.

 

Šķir otru lapu, lai noskaidrotu pirmo sešinieku

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru