Lūk, kāpēc citām zodiaka zīmēm patīk SKORPIONS

Uzzini, kas katrai Zodiaka zīmei patīk Skorpiona raksturā, uzvedībā un attieksmē pret dzīvi!

Katra zodiaka zīme ir īpaša, un šis horoskops to pierāda īpaši labi, ja runa ir par Skorpionu. Viņam ir tik daudz neskaitāmi labu īpašību, ka viņš spētu iepatikties katrai zodiaka zīmei. Cits jautājums – vai viņš to būtu gatavs darīt?

Salasījušies par Skorpionu slikto raksturu un nešpetno dabu, cilvēki sāk izvairīties no šajā zīmē dzimušajiem un cenšas mest līkumu. Tomēr katra zīme viņā var saskatīt daudz ko labu!

Noskaidro, kuras ir tās īpašības, kuras Skorpionā ir vislabākās, un kuras patīk katrai no zodiaka zīmēm. Uzzini, kas pašam Skorpionam patīk citos šīs zodiaka zīmes pārstāvjos, un, protams, sevī!

Auns – godīgums un apņēmība. Viņi ir jautri, laipni, jauki un izpalīdzīgi. Viņi var būt dīvaini, bet tajā pašā laikā forši. Viņi nekad nezaudē ticību taviem spēkiem.

Vērsis – viņi ir jautri, mīloši, laipni un stipri. Viņi pārāk daudz nedomā un peld pa straumi, kā arī viņi vienmēr izdara to, ko ir solījuši izdarīt.

Dvīņi – viņi ir ļoti godīgi, un paši to pat nepamana. Viņi ir gatavi aizstāvēt  ikvienu, ir radošas personības un lieliski sarunu biedri.

Vēzis – ar viņiem kopā ir jautri. Viņi ir apņēmīgi, spēj glabāt noslēpumus, kā arī ir sarkastiski, jautri un noslēpumaini.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru