Noskaidro, kā katra zodiaka zīme izrāda pieķeršanos savai simpātijai

Zodiaka zīmes ir romantiskas katra savā veidā un izrāda simpātijas atšķirīgi.

Katrai no tām ir savas raksturīgās iezīmes, un viena no atšķirībām izpaužas tajā, kā tās izrāda mīlestību un pieķeršanos.

Auns

Auns ir pirmā zodiaka zīme, kas ir arī visaskētiskākā. Dažiem šķiet, ka viņiem vispār nav humora izjūtas, bet ar Auniem kopā ir jautri. Viņu izpratnē flirts ir arī ar sarkasms, un viņi var nedaudz apsmiet tevi. Neuztver to personīgi, jo Aunu gadījumā tā ir laba zīme.

Vērsis

Vērši ir visanalītiskākā, uzmanīgākā un, iespējams, arī ciniskākā no visām zīmēm. Viņi parasti ir ļoti tieši attiecībā uz savām jūtām, un ne tikai pasaka, ka viņiem tu patīc, bet arī paskaidro, kāpēc. Viņi runā par ļoti konkrētām lietām, kuras tevī apbrīno. Vērši nemēdz bieži izteikt komplimentus, taču tik un tā tevi mīl.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close