1. Viņš pārtrauc sarunu
Visu sarunu galvenā tēma vienmēr ir šī cilvēka problēmas. Tev šķiet, ka pats nekad netiec uzklausīts.
Kad centies dalīties domās, jūtās vai uzskatos, viņš vienmēr izvēlas citu sarunas tematu. Viņš turpina sarunu klāstot savu viedokli, pieminot sasniegumus un raizes. Jūsu sarunu laiks nekad netiek “brālīgi sadalīts”.
2. Viņš melo
Viņš pārspīlē patiesību un rada ilūziju, ka ir neticami pašpārliecināts. Viņš manipulē ar apstākļiem savā labā. Šis cilvēks maskē un slēpj savu nekorekto uzvedību.
Vai! Viņš tev aizmirsa pateikt, ka slepus satikās ar tavu potenciālo meiteni.
3. Viņš izsaka pazemojošus komentārus
Viņš par tevi ņirgājas draugu klātbūtnē. Viņa piezīmes ir dzēlīgas, bet tu vienmēr sevi pārliecini, ka tu pārlieku asi reaģē. Viņš izliekas, ka tikai joko, tomēr patiesībā šie joki ir mutiski aizskaroši.
4. Viņš tevi izmanto
Viņš ir tavs draugs tādēļ, ka pazīsti ietekmīgas personas, spēj iekļūt ekskluzīvās ballītēs vai arī tev ir nozīmīgi biznesa kontakti. Viņš aicina tevi kopīgi pavadīt laiku tikai tad, ja viņa īstie draugi nevar ierasties.
5. Tu tiec vainots itin visā
Viņš neuzņemas atbildību par pārāk asu reakciju uz kādu notikumu. Ja tu centies viņam paskaidrot, ka nevēlies redzēt kādu šādi rīkojamies, šis cilvēks cenšas tevi padarīt par vainīgo.
6. Viņš ir manipulatīvs
Viņš par katru cenu vēlas kontrolēt visas iespējamās situācijas – to, ar ko tu tiecies, kurp dodies utml. Viņš vēlas, lai tu viņu aizved uz bāru ar savu auto, ja ir pārāk piedzēries, lai sēstos pie automašīnas stūres.
Avots: yourtango.com