Sieviešu draudzības horoskops: īsta draudzība, izdevīgums vai sāncensība

 

1. Īsta draudzība

Tas ir pirmais draudzības tips, kas ir balstīts uz savstarpēju uzticību, mīlestību un sapratni. Šādā draudzībā nav ne skaudības, ne alkatības, jo šīs draudzenes viena pret otru izturas ar cieņu un sirsnību. Tā ir ideāla sieviešu draudzība, uz ko ir spējīgas šo zodiaka zīmju pārstāves: 

Mežāzis – Zivis

Jaunava – Vērsis

Skorpions – Zivis

Svari – Ūdensvīrs

Svari – Strēlnieks

 

2. Draudzība – izdevīgums

Šī sieviešu draudzība balstās un savstarpēju izdevīgumu. Piemēram, Jūs draudzējaties ar cilvēku tāpēc, ka tas Jums palīdz darbā, bet viņš ar Jums draudzējas tāpēc, ka vienmēr uzklausāt viņa žēlabas un palīdzat ar padomu. Šāda veida draudzība var pārtrūkt brīdī, kad otra puse vairs nesniegs to, kas vajadzīgs, tāpēc tā nav visai izturīga. Uz šādu draudzību ir spējīgas šo zodiaka zīmju pārstāves: 

Zivis – Lauva

Dvīņi – Ūdensvīrs

Jaunava – Auns

Strēlnieks – Vēzis

Skorpions – Jaunava

Vērsis – Dvīņi 

Dvīņi – Mežāzis 

 

Lasi vēl: Ar šīm 3 Zodiaka zīmēm parasti izveidojas vislabākā draudzība

 

3. Draudzība – sāncensība

Šī sieviešu draudzība balstās uz pastāvīgu konkurenci vienai starp otru. Tā var ilgt gadiem, līdz kāda vienkārši apstājas savā attīstībā. Šādai draudzībai ir ļoti stabils pamats, taču neskaidra nozīme. No vienas puses – tāda draudzība stimulē uz pastāvīgu izaugsmi, jo Jūs taču nevēlaties izskatīties sliktāk kā Jūsu draudzene, iegūt sliktāku darbu vai būt kopā ar mazāk veiksmīgu vīrieti, taču no otras puses – šāda draudzība bieži vien atņem enerģiju un spēku, jo Jums nepārtraukti jāmēģina savu draudzeni apdzīt. Šāda sieviešu draudzība var izveidoties starp šo zodiaka zīmju pārstāvēm:

Lauva – Skorpions

Lauva – Vēzis

Skorpions – Strēlnieks

Vērsis – Ūdensvīrs

Svari – Vērsis

Svari – Zivis

Mežāzis – Lauva

Dvīņi – Zivis 

Zivis – Jaunava

zeltene


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Aldonis Puskažociņš

  Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close