Sliktāko saderību horoskops: zīmes, ar kurām tev nevajadzētu satikties

Noskaidro, kuras ir tās zodiaka zīmes, ar kurām tev nevajadzētu veidot attiecības!

Ja tu esi Auns:

Tev nevajadzētu satikties ar Vēzi un Mežāzi
Auns ir piedzīvojumu meklētājs, viņš zina, kas viņam vajadzīgs un nebaidās to skaļi atzīt. Vēzis ir pilnīgs pretstats Aunam, viņš ir jūtīgs un viegli ievainojums. Vēzis Aunam ātri apniks, it īpaši biežo garastāvokļa maiņu dēļ. Lai abi paliktu kopē, nepieciešams neticams pievilkšanās spēks un pārdabiska pacietība vienam pret otru.
Mežāzim Auns šķiet tāds cilvēks, kas pārlieku lielā mērā mīl riskēt ar itin visu. Lai abi sadzīvotu, nāksies kārtīgi pacīnīties, tomēr, ja viss izdosies, jūs iemācīsieties, ka jūsu attiecības ir nesaraujamas.

Lasi vēl: Seksuālās saderības horoskops: Kura zodiaka zīme tev ir vispiemērotākā

Ja tu esi Vērsis:

Tev nevajadzētu satikties ar Lauvu un Ūdensvīru

Kā Vērsis, tā Lauva, ja ieņem ko prātā, tad par visām varītēm pieturas pie sava viedokļa. Viņu pretargumenti vienmēr ir ļoti spēcīgi. Abi šo zīmju pārstāvji tic, ka viņu viedoklis ir vienīgais pareizais.

Mūsdienīgais Ūdensvīrs Vērša ikdienas rutīnu uzskatīs par neticami garlaicīgu. Turpretī Vērsis būs sajūsmā par Ūdensvīra unikalitāti. Tieši tādēļ šajās attiecībās radīsies daudz pārpratumu, Vērsim nāksies pastāvīgi censties turēties līdzi Ūdensvīra progresīvajiem plāniem.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru