Stihiju saderība: Vai tu saderi ar savu iecerēto?

Katrai horoskopa zīmei ir sava piederība konkrētai dabas stihijai. 

Un katra stihija izpauž savu raksturu citādāk. Uzzini, kas ir tava stihija un kāda ir tās saderība ar pārējām stihijām – Zemi, Gaisu, Uguni un Ūdeni.

Uguns zīmes pārstāvji: Auns, Lauva, Strēlnieks

Zemes zīmes pārstāvji: Vērsis, Jaunava, Mežāzis

Gaisa zīmes pārstāvji: Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs

Ūdens zīmes pārstāvji: Vēzis, Skorpions, Zivis

Uguns + Uguns = liesmojoša mīlestība 

Kad divi vienādi elementi saiet kopā, to kopīgās īpašības kļūst vēl jo spēcīgākas un izteiktākas. Divu uguns elementu enerģija, vēlme pēc piedzīvojumiem un dzīves baudīšanas kļūst dubulta. Šādam uguns pārim būs daudz kopīgas intereses un viņi spēs kopīgi virzīties vienā virzienā – viņi spēs dalīt dzīves perspektīvu.

Tā kā viņi nepapildina viens otru, bet gan ir ļoti, ļoti līdzīgi, viņu attiecībās varētu būt pārāk daudz drāmas un uguns, radot iespēju, ka vienā brīdī viņi abi vienkārši izdegs. Bet, ja uguns ir savaldāma un uguns elementi spēj sadzīvot harmonijā, viņu saderība ir ļoti laba.

Lai lasītu pilno rakstu, šķir nākamo lappusi:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close