Vēlies, lai vīrietis skrien tev pakaļ? Ir vairāki paņēmieni…

Esiet skaista

Nav svarīgi ko saka, bet vīrieši vispirms pievērš uzmanību sieviešu izskatam un tikai tad ieskatās to iekšējā pasaulē. Ja jūs vēlaties sev pievērst vīrieša uzmanību, sekojiet sev līdzi. Neaizmirstiet veidot grimu, no rītiem sakopties, apmeklēt skaistumkopšanas salonus. Aizmirstiet šos vārds: „Gan jau būs labi”, tā kā sievietei vajag izskatīties apbrīnojami skaistai, un tas nav atkarīgs no tā, vai viņu pēta daudz cilvēku vai tikai viens. 
Esiet neparastāka

Skaistums – tas ir labi, bet neaizmirstiet, ka ir ļoti daudz simpātisku sieviešu. Lai vīrietis izvēlētos tieši jūs, jums vajag atšķirties no pārējām daiļā dzimumam pārstāvēm. Tas nenozīmē, ka jums uzreiz jādodas uz frizētavu, lai mainītu matu krāsu, piemēram, uz zaļo, bet gan pilnīgi pietiek ar to, ka varētu izdomāt kādus divus oriģinālus žestus, ko pielietot ikdienā.
Sekojiet savai gaitai

Jūs uzskatāt, ka tas ir sekundārais aspekts, taču satriecoši augstpapēžu apavi liks vīriešiem pievērst jums uzmanību. Vīrieši ieraudzīs jūsu kājas, taču vieglu gaitu neieraudzīs. Atcerieties, ka sieviete,  kura prot skaisti staigāt čībiņās, izskatīsies daudz pievilcīgāk nekā tā, kas nemākulīgi staigās augstpapēžu kurpēs.
Smaidiet

Vīriešiem patīk, kad sievietes smaida, tāpēc arī ar draudzīgu meiteni ir patīkami sarunāties. Nav jau brīnums, ka draudzīgus cilvēkus mēdz salīdzināt ar „sauli”, viņi kā dienas gaisma, sniedz siltumu.
Esiet labi kopta

Nepieļaujiet, ka vīrieša klātbūtnē jums ir izspūruši mati, un uzvilkts izbālējis halāts. Pat ja jums nav garastāvoklis sakopt sevi, nevajadzētu vilkt džinsus un izstaipītu džemperi.  Cieniet jūsu apkārtējos cilvēkus, jo viņiem nav patīkami redzēt jūsos nekārtīgu cilvēku. Ja jūs sevis kopšanai veltīsiet liekas 30 minūtes – tas jūsu garastāvokli nesabojās, paliks tikai labāk.

Esiet agresīva

Vīriešiem nepatīk sievietes, kuras izrāda liekas darbības. Viņi nav pieraduši būt upuri, jo viņi sevi uzskata par medniekiem. Papētiet, kā izraudzītais cenšas iekarot jūsu sirdi, un neliedziet sev to procesu baudīt.
Neizrādiet to, ka visu ziniet

Sieviete, kura zina visu un demonstrē to izdevīgajā brīdī, vīrietim neizrādīs sevi kā potenciālu partneri. Viņu cienīs, bet nepiekritīs veidot ar viņu attiecības. Jo viņa ir patstāvīga un zina daudz vairāk nekā viņi. Stiprā dzimuma pārstāvjiem ir grūti samierināties ar to, ka viņi ir sliktāki „vīriešu lietās”. Jo sieviešu lietās ietilpst komforta pastiprināšana mājās un rūpēšanās par bērniem.
Netēlojiet, ka jums vīrieši nav vajadzīgi

Nepieejamība, protams, var izrādīt interesi pret jums, taču ne vienmēr. Kad sieviete vīrietim izrāda, ka viņu ir grūti iekarot, tā ir viena lieta, taču cita, ja sieviete demonstrē pilnīgu vienaldzību. Tad cilvēks pārstās censties un padosies. Taču Jūs viņu nelaidiet prom! 
Esiet sirsnīgāka

Vīrietim ir vajadzīga sieviete, kas spēj saprast un klausītie, maiga, bet ne auksta, lai gan lieliska sieviete. Tāda sieviete prot pievilkt vīriešus, taču viņu kaisle neilgst ilgi, taču dzīvē tā reti mēdz būtu laimīga.
Cieniet sevi

Neskrieniet pakaļ pirmajam pretī nākošajam, necentieties vīrietim pielīst. Ļaujiet viņam saprast, ka jūs neesiet viņa suns, un ja viņš nepievērsīs jums pietiekami daudz uzmanības – jums vienkārši jāiet meklēt cits. Sieviete, kas sevi ciena – atradīs pie kā aiziet.

Ja jūs neesat izlēmusi, kā likt puisim skriet jums pakaļ, pamēģiniet noriskēt – zvaniet un satiekaties ar vīrieti pa reizēm nedēļā retāk. Atrunām var sameklēt banālus iemeslus. Ja jūs noturēsieties nedēļu, vīrietis ilgosies un sāks domāt iemeslus, lai ar jums satiktos. Tas tieši jums ir arī vajadzīgs!

Avots: allwomens.ru 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

  • <cite class="fn">Vārds</cite>

    Vēlies lai vīrietis tev skrien pakaļ ? Ir tikai viens paņēmiens – nedod pirmajā randiņā !!!

  • <cite class="fn">Alise</cite>

    gribeets zinaat kurss sadomaaja ssitaadas mullkkiibas, ssis vairaak liidzinaas ideaalai, garlaiciigai meitenei….un izmisussai…piekopjot ssaadus likumus meitene paaraak daudz domaas un bus samaakslota…Cerams ka meitenes sso nennem paaraak nopietni. Mans padoms:ziedojat labaak savas domas un laiku lai adariitu savu dziivi azraujossu un tad arii uzradiisies viirietis, kurss veeleesies ieklluut ssajaa aizrujossajaa pasaulee un tad jaapacenssas buus vinnam…

  • <cite class="fn">Everita</cite>

    Viss ir daudz vienkāršāk un var iztikt bez śitām muļķībām…vīriešiem patīk dabīgas sievietes un ar savu šarmu un raksturu nevis samākslotas. Un atdoties tiešām nevajag pirmajā randiņā…vēl drusciņ paildzināt to …piem. līdz piektajam randiņam 🙂

Pievienot komentāru