Viss, kas tev jāzina par pretējām zodiaka zīmēm

Pretējās zodiaka zīmes ir radniecīgas un tām ir kopīga modalitāte jeb izpausmes veids, kuru var iedalīt trīs kategorijās: kardinālā (pamata), fiksētā (pastāvīgā) un mutablā (mainīgā).

Kardinālās zīmes ir Auns, Mežāzis, Svari un Vēzis. Šie cilvēki ir ļoti pašapzinīgi, aktīvi un mērķtiecīgi.

Fiksētās zīmes ir Vērsis, Lauva, Skorpions un Ūdensvīrs. Viņiem nav iebildumu pret rutīnu un īpaši nepatīk pārmaiņas. Šie cilvēki parasti kontrolē situāciju, tāpēc ir neapmierināti, ja notiek kaut kas neparedzēts. Viņi ir arī ietiepīgi un neatlaidīgi.

Mainīgās zīmes ir Dvīņi, Jaunava, Strēlnieks un Zivis. Šie cilvēki spēj pielāgoties. Viņiem patīk pārmaiņas, bet nepatīk rutīna. Tāpēc viņiem daudz kas padodas un viņi ātri mācās.

Uguns un gaisa zīmju pārstāvji ir ekstraverti un komunikabli, bet otrs radniecīgais pāris – zeme un ūdens – ir introverti un emocionāli.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close