Zinātniski apstiprināts, kādu sievieti vīrieši patiesībā vēlas iepazīt

 1. Viņai jāizmanto tikai noteikti kosmētikas līdzekļi

Lai arī vīrieši apgalvo, ka vēlētos satikties ar sievieti, kura nelieto kosmētiku, iepazīšanās portāla Zoosk pētījumā iegūtie statistikas dati liecina, ka no 1200 sieviešu attēliem, par vispievilcīgākajiem uzskatītajos sievietes izmantoja acu kosmētiku. Izrādījās, ka vīrieša vēlmi satikties ar sievieti paaugstināja tas, ka viņai attēlā ir uzkrāsotas lūpas.

Sievietes, kuras izmantojušas tumšāka toņa lūpu krāsu vīrieši uz randiņu aicinātu retāk. Tas nozīmē, ka, ja vīrietis dod priekšroku “dabīgai” sievietei, tas nozīmē, ka tu vari uzklāt “dabīga” izskata kosmētiku un piesaistīt vīriešus. Tāpat, vīrieši atzinuši, ka jaunām sievietēm piestāv sarkanā lūpu krāsa un “kaķacs” grims acīm.

 1. Pareizās vidukļa un gurnu proporcijas

Šai izvēlei ir mazāk sakara ar skaistumu, bet tā liecina par veselību un auglību.

Pētījumi liecina, ka vidukļa-gurnu attiecība ir spēcīgs sievietes estrogēna līmeņa rādītājs, tāpat, ar tā palīdzību var noteikt aptaukošanās iespējamību, iespēju saslimt ar diabētu un ciest no sirds slimībām.

 1. Sarkanā krāsa apģērbā

Ročesteras Universitātes psihologu veiktā pētījumā vīriešiem parādīja sievietes, kuru attēli bija ierāmēti sarkanā vai baltā rāmī un viņiem lūdza novērtēt, cik pievilcīgas šīs sievietes ir.

Pēcāk vīriešiem parādīja to pašu sieviešu attēlus, kuros viņas redzamas sarkanā vai zilā apģērbā un pajautāja, cik daudz naudas viņi būtu gatavi iztērēt randiņā ar katru no šīm sievietēm. Izrādījās, ka sievietes, kuru attēli tika ierāmēti sarkanā rāmī vīriešiem šķita pievilcīgākas un ejot uz randiņu ar sievietēm, kuras attēlā redzamas ģērbtas sarkanā apģērbā vīrieši ir būtu gatavi tērēt vairāk naudas.

 1. Jauka attieksme

Jauka attieksme vienmēr ir svarīga. Kādā pētījumā noskaidrots, ka sievietes atsaucība uz vīrieša vēlmēm vairo viņas pievilcību šī vīrieša acīs.

 1. Patīkama, augsta tembra balss

Ja sieviete izdzird zemu vīrieša balsi, viņa to asociē ar spēcīgu un liela auguma vīrieti. Līdzīgi, vīrietim izdzirdot augsta tembra sievietes balsi, viņš to asociē ar smalku un slaidu augumu.

 


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Ieva Glūdiņa

  Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close