Zodiaka zīmes, kuras ir spējīgas nolādēt un uzlikt “ļaunu aci”

Teiciens “ļaunā acs” nācis vēl no seniem laikiem – tā sauca cilvēkus, kas spēja citiem uzlikt ļaunu lāstu.

Tagad man ir skaidrs, kādēļ daži mani pazīstamie ir tieši tādi…

Ir nepieciešama ļoti spēcīga enerģētika, lai varētu savu negatīvo enerģiju nodot kādam citam, taču ir cilvēki, kuriem tas izdodas pat neapzināti.

Atliek vien novēlēt kādam ļaunu, ne tā paskatīties, lai jau nākamajā brīdī šim cilvēkam pasliktinātos pašsajūta vai notiktu kaut kāda nelaime. Īpaši jutīgi pret šādiem cilvēkiem ir bērni, jo tie ir visneaizsargātākie.

Spēja uzlikt citam cilvēkam lāstu tiek dota jau no dzimšanas, un tā zināmā mērā ir saistīta ar zodiaka zīmi. Šo zodiaka zīmju pārstāvji spēj tikai ar vienu savu skatienu vai vārdu nodarīt citiem cilvēkiem ļaunu, sūtot savu negatīvo enerģiju.

Saskaņā ar horoskopu, tieši Skorpioni ir tie, kas to mēdz darīt visbiežāk un ar nolūku. Ļoti daudzi no viņiem lieliski zina par savām spējām un tādēļ tās liek lietā.

Dvīņiem lāsta uzlikšanas proces bieži notiek neapzināti. Viņiem patīk parunāt, apspriest, novērtēt, pakritizēt. Tieši aiz šiem šķietami nevainīgajiem vārdiem slēpjas enerģētiskās briesmas. Dvīņiem ieteikums rūpīgi sekot līdzi savām domu gaitām, pretējā gadījumā viņi spēs nodarīt pāri pat saviem radiniekiem.

Zivis un Mežāži spēj ilgu laiku turēt sevī bēdu vai aizvainojumu, negatīvas domas par kādu, kā rezultātā viņu pāri darītāji tiks sodīti. Ļoti bieži šo divu zodiaka zīmju sacītie draudi agri vai vēlu dzīvē realizējas.

Domājot par cilvēku sliktu un vēlot tam ļaunu, gan Mežāzis, gan Zivis kļūst par paši savu lāstu vergiem. Viss negatīvais, kas sūtīts cita cilvēka virzienā, agri vai vēlu atgriezīsies pie viņiem atpakaļ. Tieši tādēļ šīm zodiaka zīmēm ir viens liels un silts ieteikums – domāt pozitīvi.

Visas pārējās zodiaka zīmes – Auns, Vērsis, Vēzis, Lauva, Jaunava un Strēlnieks – nav apdāvinātas ar īpašām spējām nodarīt kādam citam pāri ar savām spējām uzlikt ļaunu aci vai lāstu, protams, ar izņēmumiem.

Avots:

abiem.info

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru