Zodiaka zīmes slepenībā vēlas ŠO, taču par to zina tikai retais – kas tas ir?

Par cilvēku var pateikt ļoti daudz, ja ir zināms, kad viņš ir dzimis. Var uzzināt, kas viņam patīk, kas viņam nepatīk, no kā viņš baidās, par ko slepus sapņo. Par pēdējo punktu mēs šodien tieši grasāmies arī parunāt.

Tātad, uzskaitām katras Zodiaka zīmes slēptākās vēlēšanās.

Auns

Vairāk par visu šajā dzīvē Auni vēlas būt līderi. Par to viņi nevienam nestāsta, jo paši bieži vien nespēj sev to atzīt. Viņi sapņo valdīt pār cilvēkiem, vadīt tos un ieviest jaunus trendus. Viņi vēlas justies svarīgi un vajadzīgi, kā arī viņiem ir neizsakāma vēlme būt uzmanības centrā.

Vērsis

Vērši pēc dabas ir ļoti nepārliecināti par sevi un savām spējām, tādēļ visvairāk par visu viņi sapņo par drošību un stabilitāti. Viņi vēlas būt pārliecināti par to, ka rītdien nepienāks diena ar daudz problēmām un nelaimēm. Dzīvojot šādās nemitīgās bailēs un pārdomās, Vērši palaiž garām dzīvi un nespēj dzīvot to pilnvērtīgi. Vērši vienkārši nav spējīgi saskatīt, cik skaista ir šī dzīve.

Dvīņi

Dvīņi ir viena no retajām Zodiaka zīmēm, kas visvairāk mīl tieši brīvību. Viņi slepus sapņo par bezgalīgu ceļošanu un viņi tiecas pēc jaunu zemju iekarošanas. Līdzko viņi ir atgriezušies no viena ceļojuma, sāk plānot jau nākamo. Paši nemaz nepamanot, patiesībā Dvīņi cenšas aizmukt paši no sevis, no problēmām un realitātes.

Lasi arī: Kāds vīrietis katras zodiaka zīmes sievietei NAV vajadzīgs – ja satiksies, būsi nelaimīga

Vēzis

Šī Zodiaka zīme ir dzimusi, lai būtu labs tēvs vai māte saviem bērniem. Pat tad, ja Vēzim pašlaik vēl bērnu nav, viņš/ viņa atradīs kādu, ko mācīt, audzināt un lolot. Vēži ļoti bieži uzņemas atbildību par citiem cilvēkiem. Nav īsti saprotams, kādēļ viņi tā dar (viņi paši to nesaprot), taču patiesībā viņi vēlas būt neatkarīgi un brīvi.

Lauva

Visvairāk Lauvas sapņo par to, ka kāds par viņām jūsmo 24 stundas diennaktī visas septiņas dienas nedēļā. Lai apmierinātu šīs savas vēlmes, Lauvām mēdz būt vesels pielūdzēju pūlis, kas rindas kārtībā izsaka viņiem komplimentus – kādi viņi ir lieliski un neatvairāmi. Lauvas darīs visu iespējamo, lai iekarotu citu cilvēku cieņu. Turklāt viņi cenšas iegūt cieņu pat no tiem cilvēkiem, par kuriem viņiem pašiem ir, maigi sakot, pie vienas vietas.

Jaunava

Viss, kas Jaunavai ir nepieciešams, tā ir mīlestība. Viņi dievina iemīlēties, izbauda sajūtu, kad viņi plivinās pa mākoņiem un sajūt tauriņus vēderā. Ļoti bieži mēdz gadīties tā, ka Jaunavas dzīvo no romāna līdz romānam. Nekas neuzlabo Jaunavām garastāvokli tik labi, kā apziņa – viņi mīl paši un ir arī kāds, kas mīl viņus pretī.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru