3 Zodiaka zīmes, kuras apkārtējos piesaista gluži kā magnēts


Katrs saticis cilvēkus, kuri piesaista gluži kā magnēts. Šoreiz nerunāsim par seksuālo pievilcību, bet kādu īpašu spēju pievērst sev apkārtējo uzmanību un tikt uzklausītam teju vai katrā situācijā.

Šādām spējām ir daudz bonusu, tostarp iespēja biežāk diktēt savus spēles noteikumus, bet netrūkst arī mīnusu, jo uzmanības centrā esošam cilvēkam tiek pievērsta pastiprināta uzmanība, tostarp kritika.

Ja nu šodien tavi mati ir kā no gultas izkāpušam un mugurā dīvaina kolekcija no iepriekšējās dienās valkātā? Neko darīt, muguru taisnu un uz priekšu!

1. STRĒLNIEKS

Strēlnieki ir vieni no harizmātiskākajiem zodiaka eksemplāriem, to noteikti novērtēs arī viņu otrās pusītes.

Vairākumā gadījumu Strēlnieki turklāt neskraida pakaļ katriem brunčiem vai biksēm, bet spēj būt ļoti kaislīgi pastāvīgajās attiecībās.

Strēlnieki novērtē saskaņu gan sabiedrībā, gan privātajā dzīvē. Īpaši svarīgs ir unisons seksuālajā dzīvē. Viņiem nepatīk, ja otrās pusītes uzmanību novērš mazsvarīgi sīkumi. Bet mīlestības vārdā viņi ir spējīgi uz visu.

Lasi arī: SIEVU HOROSKOPS. Lieliska mīļotā vai īsta ragana?

Pievilcības noslēpums ir milzīgajā iekšējā potenciālā un pārliecībā par sevi. No vienas puses, šīs īpašības palīdz kļūt veiksmīgiem darbā, no otras – pasvītro viņu nobriedušo pievilcību.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kuri ir magnētiskākie zodiaka pārstāvji!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru