Atzīšanās: Būt vientuļajam tēvam – tas nav grūti! Tas ir skaisti!

B3K68P

Bieži vien novērojams tas, ka ideja par vientuļajām mātēm sabiedrībā tiek uztverta kā norma.

Tikmēr vientuļie tēvi šķiet kaut kas atšķirīgs, pat nepieņemams. Bet tie ir tikai aizspriedumi. Uzzini iedvesmojošu vientuļā tēva stāstu, kas tev liks saprast, ka tēvi, tikpat veiksmīgi kā mātes, spēj audzināt laimīgus dēlus un meitas.

Lai lasītu rakstu, šķir nākamo lappusi:

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

 • <cite class="fn">Uldis</cite>

  Mazliet pārsteidza un radīja mazu smīnu!
  Es te pat LV jau vairāk kā 5 gadus it kā saucos vientuļais tēvs! Par tādu kļuvu,kad dēlam vēl bija nedaudz līdz 3 gaudu vecumam! Tas notika apmēram nedēļu pirms viņam bija jāsāk iet pirmo gadu bērnudārzā!
  Nu jau vairāk kā 5 notikumiem bagāti gadi! Esmu lepns par savu izvēli! Zinu kā ir mēģināt gulēt, kad dēliņš ir slims, censties saklausīt vai viņš vēl elpo, daudz un dažādi satraukuma mirkļi!
  Zinu kā tas ir, ka sava dzīve jāpakārto bērnam, viņa vajadzībām, zinu kā plānot savu dienu, lai pietiekami veltītu laiku dēlam!
  Bet enerģiju visam tam gūstu no dēla smaida, tiem brīžiem, kad viņš mani samīļo!
  Tāls ceļš mums vēl priekšā: skola, pusaudža gadi un mūsu abu kopīgie vaļasprieki, kuros dēļ grib iesaistīties aizvien vairāk!
  Zinu, ka esmu paraugs viņam, topošajam vīrietim, viņš vienmēr zinās, ka pat vīrietis viens var uzaudzināt bērnu!
  Un, lai gan dzīvoju mazpilsētā, es te tāds neesmu vienīgais tētis! Mūsu ir daudz!
  Tas kā uz to skatās sabiedrība? Tas neuztrauc, jo daudz svarīgāk ir, lai mazais cilvēks uzaug ar veselīgu domāšanu par ne tik patīkamiem procesiem dzīvē!
  Mēs cīnāmies un mēs uzvarēsim!

Pievienot komentāru