Kā mīlējas katra zodiaka zīme: noskaidro, kāds tu esi gultā!

Pēc savas zodiaka zīmes nosaki, kāds mīlnieks vai mīlniece Tu esi.

Straujš, kaislīgs, vai varbūt ļoti romantisks? Katrai zīmei ir savas raksturojums.

Auns

Aunam nemaz nevajag gultu, viņš kā filmās var visu noslaucīt no rakstāmgalda un ļauties nevaldāmai kaislei. Auniem patīk sekss, jo tas ir labs veids kā transformēt savu milzīgo enerģiju un vēlmi darboties.

Negribu apbižot citas zodiaka zīmes, bet Auns varētu būt visizturīgākais un neaprobežoties ar vienu vai diviem aktiem nakts laikā. Viņš aši spēj saņemties uz sakopot spēkus jaunam piegājienam. Ja Aunam būs jāizvēlas starp agresīvu/enerģisku seksu vai tādu divu pagalīšu juteklisku pagulēšanu, viņš noteikti izvēlēsies pirmo variantu.

Ja sieviete vēlas pārsteigt savu vīrieti Aunu, droši vari vilkt sarkanu veļu, augstus papēžus un tīkliņzeķes, nedaudz vulgaritātes tieši uzsitīs jau tā bangojošās asinis.

Lasi arī: Ko vēlas katras zodiaka zīmes vīrietis – mīlestību vai seksu?

Vērsis

Vēršiem ļoti svarīgi ir pieskārieni un glāsti- normāla priekšspēles sastāvdaļa ir muguriņas pakasīšana, matu bužināšana vai masāža (it sevišķi erotiskā).

Vērsis mēdz par sevi domāt drusciņ vairāk, nekā par partneri, taču, ja partneris nekaunējas un prot pieprasīt savu, tad tā nav problēma. Katrā ziņā, ja sieviete nedos mājienu, ka vēlas to un to, viņš pats neies iespringt un vienkārši ļausies (savai) baudai.

Ja Vērsis ir sieviete, tad viņai būs svarīgi, lai ir skaisti- nebūs nekāda seksošana uz netīras veļas kaudzes vai jau piemīlētā palagā. Vēršu sievietes spēs novērtēt atmosfēru- sveces, rožlapiņas, mūziku, šampanieti.

Dvīņi

Ar Dvīņiem var provēt dažādas nestandarta mīlas rotaļas. Viņiem patīk viss jaunais un galvenais, viņi spēj tam ātri pielāgoties. Nopērciet mīlas šūpoles un odi toč’ vairs visu mūžu nekodīs.

Ar Dvīņiem noteikti vajadzēs bieži mainīt pozu, ļoti reti viņi iesāks un pabeigs vienā pozā (ja vien, protams, nav tā, ka ļoooti gribās).  Dvīņi ir iejūtīgs partneris, labprāt izpatiks otra vēlmēm, kā rezultātā var atkārtot jau iepriekš pieļautās kļūdas, ar domu, ka varbūt šoreiz patiks.

Viņiem raksturīgi ir solīt, kādus neaizmirstamus gultas priekus otrs ar viņu varētu piedzīvot, taču ne vienmēr solīto izpilda. Dvīņi var arī seksa laikā parunāt. Nejau gluži par laikapstākļiem, taču, ja kas ienācis prātā, nekautrēsies un klās vaļā.

 

Vēzis

Šie jūtīgie mīlnieki ir ļoti romantiski savā būtībā. Vēzis var klusi dūdot ausī, dziedāt balādi priekšspēles laikā un ļauties baudas virsotnēm.

Taču šajā pasakā ir svarīgs “bet”, proti, nedod Dies’ par Vēzi izskanēs kāda piezīme, piemēram, “ō, kādi mīlas rokturīši”, vai “Tu nekad neskujies?”. Šādas, itkā nenozīmīgas frāzes, var atsist Vēža gribēšanu uz visu vakaru. Pats Vēzis, protams, nekad neko tādu neteiktu. Viņi ir ļoti delikāti un smalkjūtīgi.

Lasi arī: 10 iemesli, kādēļ NEIEMĪLĒTIES katrā no zodiaka zīmēm

Ja vīrietim smirdēs paduses un, attiecīgi, tas traucēs mīlas rotaļām, Vēža sieviete visticamāk piedāvās pārcelties uz dušu un paprovēt, kā ir mīlēties tur. Un padušu vīrs nemaz nenojautīs apslēpto motīvu šim piedāvājumam.

 

Lai iepazītos ar pārējo zodiaka zīmju aprakstu aprakstu, šķir otru lapu! 

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru