Pavadi radošu un aktīvu brīvlaiku Ventspilī!

Straujiem soļiem no 11. līdz 15. martam tuvojas skolēnu pavasara brīvlaiks. Skolēni tiek aicināti apmeklēt pasākumus un radošās darbnīcas kādā no Ventspils bibliotēkām, Amatu mājā, Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā “Fantāzija”. Ventspils Ūdens piedzīvojumu parks, Piedzīvojumu parks/Lemberga hūte un slidotava piedāvā skolēniem pavasara brīvlaikā atpūsties par īpaši izdevīgām cenām!

Pirmdien, 11. martā, Pārventas bibliotēkā notiks Skolēnu pavasara brīvdienu kino, kura ietvaros bērniem būs iespēja skatīties animācijas filmu “Lielā kaķu bēgšana”. Tajā pašā laikā, arī Bērnu bibliotēkā būs skatāma animācijas filma “Sīkpēdis”, pēc tam no plkst. 13, filma “Krāšņie papagaiļi”. Arī otrdien, trešdien un ceturtdien bibliotēkās bērni varēs skatīties dažādas animācijas filmas un piedalīties galda spēļu pēcpusdienā.

Skolēniem no 1. līdz 12. klasei, pavasara brīvlaikā, apmeklējot Ventspils Ūdens piedzīvojumu parku, slidotavu un Piedzīvojumu parku/Lemberga hūti būs īpašas atlaides! Piedzīvojumu parkā skolēnu brīvlaikā ar iepriekšēju pieteikšanos ikvienam būs iespēja spēlēt peintbolu.

Ceturtdien, 14. martā, no plkst. 11, Ventspils Jaunrades namā notiks mākslinieciska darbošanās ar ziediem “Plaukstas lieluma pavasaris”, kad ikviens varēs diedzēt sēklas, uzzināt, kā stādīt un kopt stādījumus. Būs mākslas un rokdarbu darbnīcas, kurās taps papīra ziedi, matu rotas, ziedu piespraudes, ziedu gleznas u.c. pavasarīgas ziedu darbošanās. Klātesošos priecēs muzikāli un deju priekšnesumi par pavasari un ziediem no Jaunrades nama pulciņu audzēkņiem. Salonā būs ziedu meistarklase kopā ar SIA “Amoreta” floristi. Ikvienam būs iespēja savu līdzpaņemto puķi podiņā mainīt pret citu.

Savukārt 16. martā vairāk aktivitāšu tieši zēniem: koka inerces automodeļu mači (aicinām ņemt līdzi savu mājturības stundās pagatavoto auto modeli), LEGO robotikas un tehniskās modelēšanas darbnīca, radioelektronika, galda hokeja turnīrs un iespēja veikt sava velosipēda pirmo tehnisko apkopi. Pārējiem interesentiem iespēja piedalīties fitness nodarbībās un darboties mīksto rotaļlietu gatavošanā.

Gan 14., gan 16. martā plkst. 10:30 no Ventspils 3. vidusskolas un 10:35 no Pārventas pamatskolas uz Jaunrades namu kursēs autobuss, lai Pārventā dzīvojošie bērni ērti un droši varētu nokļūt Jaunrades namā. Plkst. 14:15 autobuss aizvedīs atpakaļ uz Pārventu.

Ventspils Amatu mājā skolēniem iepriekš piesakoties grupās ir iespēja piedalīties dažādās darbnīcās, piemēram, māla amuleta apgleznošanas, papīra liešanas, akmeņu apgleznošanas, auduma apdrukas un iededzināšana kokā darbnīcās.

Nedēļas nogalē Bērnu pilsētiņā, plkst. 11, un bērnu parkā “Fantāzija”, plkst. 14, notiks muzikāli rotaļuzvedumi bērniem “Gūfija izaicinājums!” Pasākumus vadīs mākslinieks Aivars Birzmalis. Uzzini vairāk: ŠEIT

Iepazīsties arī ar citiem notikumiem un piedāvājumiem Ventspilī, ir iespējams www.visitventspils.com mājas lapā.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru