Sportacentrs.com TV: TTT cīņā par pirmo titulu šosezon, Latvijas kauss tiks izspēlēts arī Kuldīgā

Sportacentrs.com TV: TTT cīņā par pirmo titulu šosezon, Latvijas kauss tiks izspēlēts arī Kuldīgā

Latvijas sportā turpinās play-off laiks un šajā nedēļas nogalē noskaidrosies arī pirmie titulu ieguvēji. “TTT Rīga” basketbolistēm mērķis tikai viens – kļūt par Baltijas līgas čempionēm, savukārt izslēgšanas turnīru cīņas norisināsies hokejā, florbolā, telpu futbolā, volejbolā un handbolā.

Sestdien un svētdien “TTT Rīga” meitenes dosies cīņā par pirmo titulu šajā sezonā, Viļņā aizvadot Latvijas-Igaunijas-Lietuvas Sieviešu Basketbola līgas “Final Four” turnīru. Gan pusfinālā pret vietējo “Kibirkštis”, gan svētdienas spēlē TTT būs izteiktas favorītes, taču snieguma kvalitāti var ietekmēt smagais spēļu grafiks šajā nedēļā – četras spēles sešās dienās. Vēl piektdien rīdziniecēm jāaizvada otrā Eirolīgas ceturtdaļfināla cīņa, tad jāmēro ceļš uz Lietuvu un jāattaisno galvenās favorītes statuss Baltijas finālturnīrā. Gan pusfinālu, gan finālu tiešraidē no Lietuvas galvaspilsētas demonstrēs Sportacentrs.com.

Sportacentrs.com tiešraidēs pieejamas visas “Optibet” Hokeja līgas abu pusfinālsēriju spēles, kas norisinās katru dienu līdz noskaidrosies sēriju veiksminieces – komandas, kas cīnīsies par jauno čempionu kausu.

“Optibet” Virslīgā telpu futbolā izšķirošo cīņu par iekļūšanu pusfinālā aizvadīs “Beitar” un “Rēzekne/RFA”. Katrā no pirmajām divām ceturtdaļfināla spēlēm uzvaru izcīnīja mājinieki, un sērijā līdz divām uzvarām noslēdzošais mačs noritēs “Beitar” mājvietā Spuņciemā. Vai tas nozīmē, ka mums jau zināms uzvarētājs? Rēzeknieši noteikti tā nedomā. Tiešraide sestdien 15:00 Sportacentrs.com TV. Savukārt 18:00 sāksies tiešraide no Kuldīgas, kur Latvijas kausa finālā par pirmo šādu titulu savu klubu vēsturē cīnīsies “LDZ Cargo/DFA” un “New Project”.

“Credit24” Latvijas čempionātā volejbolā pirmās pusfinālu cīņas aizvadīs “RTU/Robežsardze” un “Limbaži/MSĢ”, kā arī “Jēkabpils Lūši” un Daugavpils Universitāte. Savukārt “Elvi” florbola līgā “Kurši/Ekovalis” ceturtdaļfināla sērijā pret “Lekringu” savā laukumā mēģinās atspēlēties un pagarināt sēriju. Pirmajos divos mačos Cēsīs uzvaras svinēja “Lekrings”. Šo abu komandu duelis pirmajās divās ceturtdaļfināla kārtās bija rezultatīvākais, divos mačos skatītājus priecējot ar 27 vārtu guvumiem. Vai rezultativitāte turpināsies arī nedēļas nogalē? Atbilde meklējama Sportacentrs.com tiešraidēs sestdien un svētdien.

Nedēļas nogalē norisināsies arī pārbaudes turnīrs 1. līgas futbola klubiem “Mercure Rīga” kauss, kurā piedalīsies astoņas komandas. Visi mači norisināsies “Skonto” hallē Rīgā, un spēles sekos viena otrai – pirmie mači gan sestdien, gan svētdien sāksies 11:00, turpinājumā – 13:00, 15:00 un 17:00. Visu maču tiešraides abas dienas portālā Sportacentrs.com.

Sportacentrs.com tiešraides nedēļas nogalē:

8.03., 19:15*, Optibet Hokeja līgas 1/2fināls: HK Mogo – HK Prizma

9.03., 11:00, Mercure Rīga kauss futbolā, 4 spēles pēc kārtas

9.03., 15:00*, LTFA Optibet Virslīgas 1/4fināls, FK Beitar – TFK Rēzekne/RFA

9.03., 16:00, Baltijas Sieviešu Basketbola līga Final4, TTT Rīga – Kibirkštis

9.03., 17:00, Optibet Hokeja līgas 1/2fināls, HK Zemgale/LLU – HK Kurbads

9.03., 18:00, Credit24 LČ volejbolā 1/2fināls, RTU/Robežsardze – OC Limbaži/MSĢ

9.03., 18:00, Elvi florbola līgas 1/4fināls, Kurši/Ekovalis – Lekrings

9.03., 18:00*, Latvijas kausa fināls telpu futbolā, LDZ Cargo/DFA – New Project

9.03., 19:00, Synottip Virslīga handbolā, HK Ogre – Jūrmalas Sports

9.03., 19:00, Latvijas čempionāts sporta dejās, Latīņamerikāņu dejas

10.03., 11:00, Mercure Rīga kauss futbolā, 4 spēles pēc kārtas

10.03., 14:15, Optibet Hokeja līgas 1/2fināls, HK Prizma – HK Mogo

10.03., 15:00*, Baltijas Sieviešu Basketbola līgas fināls,

10.03., 16:00, Credit24 LČ volejbolā 1/2fināls, SK Jēkabpils Lūši – DU

10.03., 17:00*, Elvi florbola līgas 1/4fināls, Kurši/Ekovalis – Lekrings

* – tiešraide arī televīzijas kanālā Sportacentrs.com TV.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru