Saiešana kopā ar bijušo – lūk, ko tu no tā iemācīsies

Daudzi cilvēki mani nosodīja, kad no jauna sagāju kopā ar cilvēku, no kura reiz jau biju izšķīrusies.

Tomēr tas, ko es no tā iemācījos, mani pārsteidza.

1. Ar mīlestību nepietiek.

Mīlestība ir brīnišķīga, bet, ja tā apdraud tavu laimi un veselību – ar mīlestību vien nepietiek. Kad attiecībās ir problēmas, mīlestība pati par sevi tās nepasargās. Respektam un pārdomātai uzvedībai arī ir liela nozīme.

2. Cilvēki, kuri apgalvo, ka tevi saprot (un nemelo), zina, kādu iespaidu viņu rīcība atstāj uz tevi, tāpēc viņi darīs visu, lai tu justos labi.

Viņiem nav nekāda iemesla apzināti tevi sāpināt.

3. Tas vien, ka tev kaut kā pietrūkst, nenozīmē, ka tas tev nāktu par labu.

Mēs visi pazīstam to tukšuma sajūtu, kas rodas, kad nolemjam kaut ko izslēgt no savas dzīves. Taču tas nenozīmē, ka tas, no kā atbrīvojamies, nāca mums par labu. Cilvēki pie visa pierod, tāpēc nav brīnums, ka tu izjūti trūkumu pēc tā, kas ir pazudis no tavas dzīves. Tas nenozīmē, ka tev to vajag atpakaļ.

4. Cilvēki mainās, un attiecības arī.

Mēs mēdzam ilgoties pēc cilvēkiem un attiecībām, kādas tās bija agrāk. Taču dzīvē viss mainās, un tu nevari to apturēt. Diviem cilvēkiem ir labi kopā un tad vairs nav. Laiks doties tālāk.

Avots: mindbodygreen.com


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close