Šīs Zodiaka zīmes nekad neļaus sev darīt pāri, jo ir vislepnākās

Noskaidro, kuras 4 Zodiaka zīmes ir vislepnākās.

Lepnums var būt dažāds. Tas rodas kaut kādu citu sajūtu rezultātā, tāpēc uzzini, kas liek būt lepnam šīm 4 Zodiaka zīmēm….

LAUVA

Šī Zodiaka zīme var ieņemt godpilno pirmo vietu lepnuma sarakstā (lai gan pārējās zīmes ir nenoteiktā secībā, vienkārši Lauva ir vislepnākā). Lauva nemūžam nedarīs kaut ko tādu, kas neatbilst viņas uzskatiem vai standartiem par cienījamu un godājamu rīcību. Nu, darīs, protams, bet neatzīs. Lauvas, lai cik lepnas būtu, tik pat spēcīgi pārdzīvo dzīves likstas.

Vienkārši, viņas nekad nepadosies dzīves sitieniem un nekļūs par upuri tādā apmērā, lai kādam dzīvotu uz kakla vai lūgtu liela apmēra palīdzību. Lai cik grūti ietu Lauvai, viņa centīsies pati tikt ar visu galā. Kaut vai tikai tāpēc, ka nedrīkst riskēt ar to, ka kāds uzzinātu par Lauvas vājajām vietām. Viņai tādu nav. Nu, vismaz viņai gribās, lai citi tā domā.  Jo, kā gan var būt karalis, kurš ir slikts?

Lasi arī: 3 Zodiaka zīmju pārstāvji/pārstāves ar visriebīgāko raksturu; #1 nav nekāds pārsteigums!

Ar tādu karali neviens negribēs ielaisties. Katrā ziņā, centība ir slavējama, tik tiešām. Priecīgi, ka Lauvas prot par sevi pasmieties, līdz ar to, situācijās, kur pašlepnums tiek iedragāts, viņas kārtīgi izsmejas. Piemēram, publiskā vietā paklūpot un nokrītot, ko darīt? Pasmieties!

Pārējās 3 Zodiaka zīmes atradīsi, šķirot nākamo lappusi:

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru