Šo 5 zodiaka zīmju uzticību iegūt ir visgrūtāk

 

JAUNAVA

No citiem pārāk daudz cenšas negaidīt, lai vienkārši kārtējo reizi nenāktos vilties. Par savu privāto dzīvi nestāsta pat vistuvākajam sirdsdraugam, līdz pats nejūtas pārliecināts, ka šis cilvēks tādu informāciju neizpaudīs tālāk. Jaunavai ir svarīgi dzirdēt arī citu cilvēku noslēpumus, tikai tad viņš spēs dalīties ar saviem. Zem noslēpumainības plīvura Jaunava slēpj vairāk, nekā jums varētu šķist. Kaut arī sabiedrībā parādās kā stipra personība, tomēr dziļi sirdī arī viņam ir savi pārdzīvojumiem, kurus viņš ne par kādu cenu neizrādīs. Lai iegūtu Jaunavas uzticību nepieciešams laiks un pacietība. Izvēlas lietas darīt pats, nevis uzticēt tās kādam, par kura spējām viņš šaubās.

VĒZIS

Viņš jau pēc dabas ir mazliet noslēgts un par savām problēmām skaļi nerunā. Jau pašu vēzi vien klāj bieza un stipra čaula, no kuras viņš izlien tikai īsto cilvēku klātbūtnē. Patiesībā, viņam ir daudz pārdzīvojumu un emociju, jo visapkārt notiekošo izjūt divas reizes izteiktāk par citiem. Lai lieki nesāpinātu sevi, par patiesajiem nodomiem un sajūtām bieži vien noklusē. Vēzim reizēm vieglāk ir samelot par savām sajūtām, nekā gari stāstīt patiesību. Viņa uzticību ir tik grūti iemantot, jo viņam ir ļoti grūti kādam atvērties pilnībā. Ja kaut reizi liksi viņam vilties, viņš to vienmēr atcerēsies!

ŪDENSVĪRS

Kad viņam kāds nepatīk, to ir grūti nepamanīt. Noslēgšanās, klusēšana un distances ieturēšana. Nav jābūt ekspertam, lai pateiktu, kad viņa interese par kādu cilvēku sāk pamazām zust. Viņi nav tie, kas izmisīgi meklē kādu, kas ar viņu būtu kopā. Viņš neiebilst pagaidīt jo labs nāk ar gaidīšanu. Viņam nevajag kādu, kas vienkārši būtu blakus, Ūdensvīram nepieciešams kāds, kas ir līdzīgi domājošs. Un tieši tāpēc, ka tādus cilvēkus kā viņu pašu ir grūti sastapt, viņš neizvēlas uzticēties teju kuram katram.

VĒRSIS

Šie cilvēki ir lieliski noslēpumu glabātāji, un izdabūt no viņiem teju jebkāda veida informāciju, kas ir privāta, ir teju neiespējami. Nereti neatklāj visas detaļas pat vistuvākajiem. Šie cilvēki ārēji izskatās stipri un neaizskarami, taču patiesībā ir ļoti maigi un emocionāli. Lai izvairītos no jebkāda veida sāpēm, izvēlas uzticēties tikai retajam.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru